Advertisement

Samsung dış ekran değişimi

cepmarket.com.tr

Onaylı Teknik Servis
Katılım
4 May 2018
Mesajlar
74
Tepki puanı
3
Cihaz
iphone 7
Samsung Dış Ekran Değişimi

CepMarket olarak bu yazımızda Samsung dış ekran değişimi nasıl yapılır bunu ele alacağız. Samsung bilindiği gibi en çok satan akıllı telefon markaları arasında başı çekiyor. Bu anlamda cihazların tamir işlemleri de en çok merak edilen konular arasında. Samsung dış ekran değişimi ile ilgili bilinmesi gereken birkaç farklı nokta bulunuyor.
Samsung dış ekran değişim ücreti için mağazamıza sorunuz.

Ön Panel

Başlı başına Samsung dış ekran değişimi yapmak büyük risk taşır. Bunun sebepleri arasında Samsung'larda görmeye alıştığımız kıvrımlı ekran tasarımı fikri vardır. Bundan ötürü doğrudan panel değişimi yapmak daha sağlıklı, hesaplı ve pratiktir.

12.jpg

LCD Ekran

Düşme ve çarpma gibi durumlarda ekran çatlasa bile genelde LCD ekran sağlam kalır. Bunu eğer dokunmatik katman hala çalışıyorsa anlayabilirsiniz. Bu durumda kırık panelden çıkardığımız LCD ekranı yeni orijinal bir panele aktararak Samsung dış ekran tamiri işlemini tamamlamış oluruz.

134.jpg

Not: Su geçirmez özelliği olan Samsung cihazlar, dış ekran değişiminden sonra bu özelliklerini kaybederler.

Samsung dış ekran değişimi ile ilgili bilinmesi gerekenler bunlardı. Eğer merak ettiğiniz daha fazla sorunuz varsa yorum bırakabilir veya mağazamızla iletişime geçerek yardım alabilirsiniz.
CepMarket kırıksız ekranlar diler!

akillitelefon-png.2776
cepmarket-png.2775


İletişim Bilgileri
Bize haftanın iş günleri saat 09:00 – 20:00 arasında ulaşabilirsiniz.
 Şu anda çevrimiçi

Üst