REKLAMLAR

REKLAMLAR

Samsung Galaxy A5 2016 açılmıyor

Merhaba. Telefonum Samsung A5 2016 model. Kasmalar oldu, restart verdim. samsung yazısında takıldı şimdi açılmıyor 2 saattir böyle. Ne yapabilirim ?

REKLAMLAR

Ses açma ve güç tuşuna aynı anda basılı tutmayı deneyin. Telefonu yeniden başlatmaya zorlar. Olmazsa ses kısma ve güç tuşuna aynı anda basın. Yeteri süre bekleyin.

REKLAMLAR

ses kısmayla güç tuşunu bastım. Telefon söndü şimdi ne yapmalıyım ?
Normalde yeteri kadar basılı tutmada otomatik yeniden başlatması lazım. Kapandıysa çok anlam veremedim ama bir daha açmayı dene. Sonuçta şu aşamada telefonu yeniden başlatıp açmaya çalışmaktan başka yapılacak çok bir şey yok. :/

Normalde yeteri kadar basılı tutmada otomatik yeniden başlatması lazım. Kapandıysa çok anlam veremedim ama bir daha açmayı dene. Sonuçta şu aşamada telefonu yeniden başlatıp açmaya çalışmaktan başka yapılacak çok bir şey yok. :/
Açıldı telefon çok teşekkür ederim :) Allah razi olsun hepinizden

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

Loading...

Aile Bilimi

• Düz bir karın için nasıl beslenmeli?
    Düz bir karına sahip olmak genetik faktörler veya ilerleyen yaş sebebiyle hem erkek hem de kadınlar için hiç de kolay değildir. Özellikle yoğun iş ha ...
  • Sevgililer Günü’nde ne giymeli?
    Sevgililer Günü’nün gelmesiyle birlikte birçok kadını bu romantik günde ne giymeleri gerektiğiyle ilgili bir telaş sarar. Sürprizlerle karşılaşma iht ...
  • Toz temizleyici sprey yapımı
    Toz almak en nankör temizlik işlerden biridir, çünkü tozunu aldığınız bir yerin ertesi gün bile yine tozlandığını görürsünüz. Dolayısıyla neredeyse ...
REKLAMLAR