REKLAMLAR
REKLAMLAR

Samsung Galaxy A7'de güncelleme sonrası cevapsız çağrılar görünmüyor

zynpms

Üye
Cihaz
samsung a7 2017
Bu sorun değil öncelikle bunu belirtmek isterim. Oreo özelliğidir bu cevapsız çağrı aldınız diyelim üst bildirim panelinden bu bildirimi silerseniz telefon uygulamasından da bildirim sayısı kalkacaktır. ios işletim sistemi kullanan İphone'lar da da böyle ve yakında sony gibi markalara da bu özelliğin gelmesi bekleniyor.
Ama üst bildirim olarakta görünmüyor cevapsız çağrılar. Sadece arama kaydına girdiğinizde kim aramış görüntüleniyor.

REKLAMLAR

Yer
Ankara
Cihaz
Samsung Galaxy A7 2017
ayarlar : bildirimler üzerinden telefon uygulamasının bildirim ayarları aktif mi?

REKLAMLAR

zynpms

Üye
Cihaz
samsung a7 2017
Sadece bir tahmin ile telefonumdan Clean Master uygulamasını kaldırdım. Ve sorun çözüldü. Bildirim ayarları o uygulamayla ilgiliymiş böylece.

:)

Yer
Ankara
Cihaz
Samsung Galaxy A7 2017
Clean master gibi uygulamaları önermiyoruz zaten. Telefonunuzda bulunan Samsungun sisteme gömülü Knox uygulaması yeterli olacaktır.

REKLAMLAR

Nurayusuf

Üye
Cihaz
Samsung g7 prime
Sadece bir tahmin ile telefonumdan Clean Master uygulamasını kaldırdım. Ve sorun çözüldü. Bildirim ayarları o uygulamayla ilgiliymiş böylece.

:)
Bende de aynı sorun oldu j7 prime telefonum güncellemeden sonra oldu. Sildiğiniz program ne programı bende de benzeri bir program varmı ki

REKLAMLAR

Nurayusuf

Üye
Cihaz
Samsung g7 prime
Bende de aynı sorun oldu j7 prime telefonum güncellemeden sonra oldu. Sildiğiniz program ne programı bende de benzeri bir program varmı ki
Ben de telefonumdan hi security programını kaldırdım ve sorun çözüldü çok teşekkür ederim paylaşımlarınız için

REKLAMLAR

REKLAMLAR

REKLAMLAR

Şu anda çevrimiçi