Samsung Galaxy J3'de ekran yeşil oluyor

Cihaz
SAMSUNG GALAXY J3 2016 MODEL
Merhabalar, 1 yıl önce aldığım SAMSUNG GALAXY J3 2016 model telefonum 6 ay önce telefonla oynarken ekran birden renk değiştirdi ekranın tümünü yeşil renk kapladı zamanla renk değişti pembe,mor vs. renkler oldu daha sonra telefondan alarm çaldı sonra telefon ekranı öyle kaldı daha sonra bataryayı çıkardım bi süre sonra tekrar taktım telefon açıldı düzeldiğini sandım telefonu 2 dakika kullandıktan sonra tekrar telefon ekranı yeşil renkle kaplandı sonra bataryayı çıkararak kapattım ve uzun süre boyunca açmadım bu sabah telefonu 3 dakika boyunca buzluğa attım daha sonra çıkarttım ve telefon açıldı 2 dakika kullandıktan sonra tekrar aynı hata oldu foruma bu sorunu yazmak şimdi aklıma geldi.
SİZCE TELEFONA NE OLMUŞTUR VE SORUNA KARŞI NE YAPMALIYIM ?

ROJMAR_RD

Uzman
Yer
Diyarbakır
Cihaz
Samsung Galaxy M20
Ekranınızdaki mürekkep ile alakalı bir sorun olabilir yetkili servise başvurun

NOT: Telefonu buzluğa atmak çözüm değildir aksi takdirde telefonun bataryasına zarar verir...!

Cihaz
SAMSUNG GALAXY J3 2016 MODEL
Yanıtınız için teşekkürler yetkili servise başvuracağım.

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Aile Bilimi

• Fit In Shine ‘Hayatı güzel yaşamak lazım!’ dedi
    ‘Hayatı Güzel Yaşamak Lazım’ mottosuyla, resmi açılışını 26 Haziran’da yapan Fit In Shine, özel sunumlar eşliğinde davetlilerini ağırladı. Son teknolo ...
  • Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dahi ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevke ...