REKLAMLAR

Samsung Galaxy J7 Max sıfırlanmama sorunu

5.00 yıldız(lar) 1 değerlendirme
Cihaz
J7 Max
Merhaba,
Elimde ikinci el olarak aldığım bir J7 Max var. Ancak cihazı ne sıfırlayabiliyorum ne de içerisinde herhangi bir değişiklik yapabiliyorum. Dosyaları, güncellemeleri yükleyebiliyorum ve çalıştırabiliyorum ancak cihazı yeniden başlattığımda cihaz eski haline tekrar geliyor. İçerisinde bana ait olmayan bir google hesabı var cihazı her açtığımda siliyorum, ayalarını düzeltiyorum, var olan ekran kilidini kaldırıyorum ancak kendi kendine yeniden başlıyor ve tekrar eski haline dönüyor. Hiçbir şekilde Oem kilidini açamıyorum. Cihazın tüm yazılımını recovery ekranından silemiyorum yada kullanıcı dosyalarını sıfırlayamıyorum.

Denediğim yöntemler;
Cihazı ayarlardan güncellemeye çalıştım: Dosyayı indiriyor ancak yüklemeye geldiğinde hata veriyor,
Cihazın ekran kilidi şifresini 15 kez yanlış girerek kendi kendine sıfırlamasını denedim: recovery ekranına atıyor ancak yine de sıfırlamıyor,
Twrp yüklemeye çalıştım, Odin ile rom atmaya çalıştım, Rootlamaya çalıştım.

Daha önce bu tip bir sorunla karşılaşan yada aklına herhangi bir fikir gelenlerden yardım bekliyorum. Teşekkürler.

REKLAMLAR

Cihaz
ASUS_X00LDA ZENFONE LİVE ZB553KL
Merhaba,
Elimde ikinci el olarak aldığım bir J7 Max var. Ancak cihazı ne sıfırlayabiliyorum ne de içerisinde herhangi bir değişiklik yapabiliyorum. Dosyaları, güncellemeleri yükleyebiliyorum ve çalıştırabiliyorum ancak cihazı yeniden başlattığımda cihaz eski haline tekrar geliyor. İçerisinde bana ait olmayan bir google hesabı var cihazı her açtığımda siliyorum, ayalarını düzeltiyorum, var olan ekran kilidini kaldırıyorum ancak kendi kendine yeniden başlıyor ve tekrar eski haline dönüyor. Hiçbir şekilde Oem kilidini açamıyorum. Cihazın tüm yazılımını recovery ekranından silemiyorum yada kullanıcı dosyalarını sıfırlayamıyorum.

Denediğim yöntemler;
Cihazı ayarlardan güncellemeye çalıştım: Dosyayı indiriyor ancak yüklemeye geldiğinde hata veriyor,
Cihazın ekran kilidi şifresini 15 kez yanlış girerek kendi kendine sıfırlamasını denedim: recovery ekranına atıyor ancak yine de sıfırlamıyor,

Daha önce bu tip bir sorunla karşılaşan yada aklına herhangi bir fikir gelenlerden yardım bekliyorum. Teşekkürler.
1

REKLAMLAR

Cihaz
note 10
Merhaba,

Denediğim yöntemler;

son durum nedir hocam?

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 5)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Alerjiyi nezle sanıp hafife almayın
    Bahar aylarında polenlerin havaya yayılmasıyla birlikte, alerjik hastalıklara bağlı bulgularda büyük bir artış yaşanır. Bahar alerjisi deyimi daha ço ...
  • Bu yaz Braun ile pürüzsüz geçecek!
    Braun Türkiye kadın kişisel bakım portfolyosundaki en yeni ürünleri ile yaza güzel ve pürüzsüz bir merhaba dedi Braun ev sahipliğinde M Gallery Ho ...
  • Domates nasıl saklanır?
    Domates, hem yemeklerin hem de günlük öğünlerimizde salataların vazgeçilmezidir. Dolayısıyla alışverişlerde miktar olarak fazla alınır. Fakat domates ...