Samsung Galaxy J7 Prime Duos Android 7.0 güncellemesi geldi mi?

REKLAMLAR

Cihaz
samsung j7 prime duos
KONU BAŞLIGINDA BELİRTTİĞİM GİBİ GÜNCELLME VARMI YARDIM ALMAK VARSA GÜNCELLEME YAPMAK İSTİYORUM.

REKLAMLAR

Yer
Ayvalık
Cihaz
Lenovo P2
Cihaz Samsung Türkiye garantisinde mi? J7 Prime ile aynı ROM ile SamMobile'da var.

Cihaz
iPhone 6s
yan sitelerden var ama kurmak için epey hakim olmak gerekiyor

Yer
VAN
Cihaz
J7 PRO
J7 Prime Duos modelini kullanıyorum, TUR 7.0 ROM'unu kurduğumda fota hatası veriyordu yüklenmiyordu. Bende BAE 7.0 sürümünü kurdum sorun çözüldü.

Cihaz
samsung j7 prime duos
bende j7 prime duos modelini kullanıyorum ama bea sürümünü nette bulamadım yardımcı olurmusunuz

Yer
VAN
Cihaz
J7 PRO
Sammobile sitesine girip üyelik aç, daha sonra firmware kısmına gir siteden orada karşına bir kutucuk gelecek o kutucuğa J7 Prime yaz SM-G610F kullandığın model. O kutucuktan telefon modelini seç ve daha sana romu indir

Bu bağlantı adresini görmek için yetkiniz yok. Giriş yapın veya üye olun.

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Tuzlama sardalya tarifi
    Gümüş renginde, pullu ve küçük kemikli bir balık olan sardalya hamsigiller familyasının bir üyesidir. Sardalya kiremit üzerinde, mangalda, tavada, fı ...
  • D vitamini eksikliği nasıl giderilir?
    En önemli kaynağı güneş olan D vitamini insan vücudu için son derece önemlidir. Bir Akdeniz ülkesi olmamıza rağmen halkımızda D vitamini eksikliği ol ...
  • Mobil sağlık uygulamaları
    Akıllı telefonlar farklı uygulamalarıyla hayatlarımızda geniş bir yer kaplıyor. Bunların içinde en önemli olanlarından biri de “Mobil Sağlık Uygulama ...