Samsung Galaxy J7 Prime root sonrası açılmıyor

Cihaz
j7 prime
telefonuma root atmaya çalıştım . root başarılı oluyor ancak telefon açılmıyor ne yapabilirm ?

Yer
İzmir
Cihaz
Reeder P10S
Root işlemi bitince Odinde PASS! yazısını aldınız sonra USB kabloyu bilgisayardan çektikten sonra telefonunuz açılmadı mı?

Yer
Istanbul
Cihaz
Lenovo P2
Cihazı yurt dışı falan mı? Kendi orjinal IMEI'si ile mi kullanıyorsunuz? Yeniden Stock ROM atılması gerekiyor, o yüzden soruyorum.

Cihaz
j7 prime
evet aynen dediğiniz gibi pass yazıyor kabloyu çekiyorum telefon açılmak için kapanıyor tekrar açılma ekranı geliyor daha sonra siyah oluyor ekran öyle kalıyor efendim ne yapabilirim?

cihaz yurt dışı orijinal imei değil beyfendi ?

Yer
Istanbul
Cihaz
Lenovo P2
Stock ROM'u şu adımlarla yükleyebilirsiniz ancak IMEI atma işlemi yasalara göre suç olduğu için bu konuda yol gösteremeyiz. Cihazın IMEI'sini pasaporta kaydettirerek kullanmanız gerekir.

Bu bağlantı adresini görmek için yetkiniz yok. Giriş yapın veya üye olun.

Cihaz
j7 prime
çok teşekkür ederim telefonum açıldı fakat imei numarası sorunu var sinyal yok yani onu nasıl halledeblirim ?

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

Aile Bilimi

• Yatak nasıl temizlenir?
    Hayatımızın yaklaşık üçte birini yatağımızda geçiriyoruz, bu yüzden yatağımızı temiz tutmak önemlidir. Düzenli yapılan yatak temizliği, yatak odasında ...
  • Göz kanseri nedir?
    Kanser vücuttaki hücrelerin kontrolden çıkmaya başladığı zaman başlar. Vücudun hemen her yerinde bulunan hücreler kansere dönüşebilir ve vücudun diğer ...
  • Makyaj nasıl temizlenir?
    Makyaj pek çok kadın için vazgeçilmezdir. Bazen kadınlar makyajlarını temizlemeye üşenir ve bunun bir problem olmayacağını düşünürler. Oysa ki bu büyü ...