Samsung Galaxy J7 Prime şarja takınca şarj düşüyor

Makbule01

Üye
Katılım
17 Ocak 2018
Mesajlar
7
Cihaz
Samsung j7 prime
Samsung j7 prime telefonum şarja takınca bazen yavaş oluyor bazen hızlı 4 gün oldu alalı şimdi de şarjı 96 olmuştu bi baktım 92 ye düşmüş ne yapabilirim şarj oluyor gösteriyor
 


Katılım
17 Ocak 2018
Mesajlar
4
Cihaz
Samsung Galaxy Ace 4
Aynı sorunu bende yaşıyorum, bazen telefonum şarjda iken şarjı artacağına düşüyor. Ekran açıksa şarjım azalıyor (şarjda iken) hadi onu geçtim ekran kapalıyken de şarj olmuyor. Ama ben telefonu yeniden başlatınca aynı sorun olmuyor. Telefonu yeniden başlatmayı denediniz mi? Garantisi varsa yollayın bence.
 

agit

Üye
Katılım
18 Eki 2017
Mesajlar
3,825
Yer
VAN
Cihaz
J7 PRO
J7 Prime hızlı şarj desteği olan bir model değil bunu bilmenizde fayda var. Batarya şarj olurken belli aralıklarda diğer şarj aralıklarına göre hızlı ve ya yavaş dolum yapabilir. Misal 50-75 hızlı olup, 90-100 arası daha yavaş şarj yapıyor olabilir.
Kendi kendine şarj azalması oluyorsa ve bu azalma seviyesi ciddi miktardaysa öncelikle format atın, format ile sorun devam ederse garantiye gönderin bataryada sorun olabilir. Telefon şarj olurken telefon ile uğraşırsanız şarj azalması meydana gelmesi normaldir, hele de hızlı şarj desteği olmayan bir telefon için konuşursak bu durum oldukça olağan bir durum.
 


pamirkiziltug

Yönetici
Katılım
3 Ağu 2016
Mesajlar
7,750
Yaş
37
Yer
Ayvalık
Cihaz
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Pil sağlığı ile ilgili bir durum yüksek ihtimal. Telefonu kapalı şarj edin. Bir de uçak modunu açarak farklı bir zamanda şarj edin. Muhtemelen bu kez şarj olacak. Sorun devam ediyorsa ve garanti de varsa yollayın servise.
 


Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.