Samsung Galaxy J7 Pro'da desen şifresini unuttum

• Konbuyu başlatan ibrahim 1520
  • Başlangıç tarihi

ibrahim 1520

slm j 7 pro samsung telefonun desen sifresini unutum simdiye kadar parmak izi kulaniyordum bu gun yeni sürüm geldi güncellendi ve daha sonra ilk desen girin sonrasinda parmak izi ile devam edebilirsiniz diye ekranda yazi cikiyor

Yer
Istanbul
Cihaz
Lenovo P2
Bu tür şifreleri unutursanız tek çözüm hard reset ve verilerin silinmesi. Başka bir çözümü yok.

ibrahim 1520

Cihaz
Samsung j7 pro
slm j 7 pro samsung telefonun desen sifresini unutum simdiye kadar parmak izi kulaniyordum bu gun yeni sürüm geldi güncellendi ve daha sonra ilk desen girin sonrasinda parmak izi ile devam edebilirsiniz diye ekranda yazi cikiyor
Aynı telefonu kullanıyorum ve aynı sorunla karşılaştım.
Tuş kilidini açmadan telefonu kapatamasak bile yeniden başlatmaya hak tanıyor telefon.
Eğer yeniden başlatırken uygularsan tuş kombinasyonunu format sekmesine ulaşabilirsin.

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 3)

Aile Bilimi

• Göz kanseri nedir?
    Kanser vücuttaki hücrelerin kontrolden çıkmaya başladığı zaman başlar. Vücudun hemen her yerinde bulunan hücreler kansere dönüşebilir ve vücudun diğer ...
  • Makyaj nasıl temizlenir?
    Makyaj pek çok kadın için vazgeçilmezdir. Bazen kadınlar makyajlarını temizlemeye üşenir ve bunun bir problem olmayacağını düşünürler. Oysa ki bu büyü ...
  • Güneş gözlüğü seçiminde dikkat edilmesi gerekenler
    Günümüzde pek çok insan, güneş gözlüklerini daha çok şık görünebilmek ve günlük kıyafetlerini tamamlamak için kullanıyor. Yaz aylarının vazgeçilmezi h ...