Samsung Galaxy J7 Pro'da güncelleme sonrası dokunmatik ekran çalışmıyor

REKLAMLAR

Cihaz
Samsung J7 Pro
Merhabalar Arkadaşlar 3 Gün Önce J7 Pro Model Cihazımın Güncellemesini Yaptım Yaptıktan Sonra Görüntü Var Ama Dokunmatik İşlem Görmüyor Yan Tuşlarla Format Bile Attım Yinede Aynı Lütfen Yardımcı Olurmusunuz Ne Yapmam Gerekiyor Saygılar...

REKLAMLAR

Cihaz
j7 pro
Aynı problem bende de var. ''Önceden ekran değişimi yaptığım için yeni güncellemede ekranı algılamıyor.'' dedi samsung müşteri hizmetleri.

Cihaz
samsung J7PRO
Merhabalar Arkadaşlar 3 Gün Önce J7 Pro Model Cihazımın Güncellemesini Yaptım Yaptıktan Sonra Görüntü Var Ama Dokunmatik İşlem Görmüyor Yan Tuşlarla Format Bile Attım Yinede Aynı Lütfen Yardımcı Olurmusunuz Ne Yapmam Gerekiyor Saygılar...
sorunu çözebildiniz mi bende ekran değişimi yaptırmıştım

Cihaz
samsung
Android 7.0 a geri dönerseniz Sorun Düzelir. Biz 75 TL Ücret Karşılığı Yükleyebiliriz. İstanbul-Fatih ilçesindeyiz. Sts Teknoloji Teknik Servis 0212 635 13 90

Cihaz
Samsung J7 Pro (2017)
Bende de aynı sorun 3 gündür uğraşıyordum bugün yaptım. Android sürümünü 7.0 a geri çevirdim onuda stock rom ile çözebildim. Sırasıyla anlatayım:
1) twrp yi indirip telefonu yüklememiz gerek
2) touch fix 7.0 dosyasını sd karta atıp yüklüyoruz
youtube daki bu video yu izleyerek yaptım direk video altındaki linkten dosyaları indirerek yapabilirsiniz 10dk sürüyor.
Video: https ://w ww.y outub e.com/watc h?v=9-Wn2lq l1WY&t=2s ( site link koymaya izin vermiyordur diye boşluk bıraktım boşlukları silip video yu açabilirsiniz. bir sorunuz olursa yardımcı olabilirim)

Cihaz
Samsung J7 Pro (2017)
Telefonculara falan boşuna para vermeyin sizde yapabilirsiniz bende hiçbir şey bilmeden yaptım eğer takıldığınız yer olursa bana yazabilirsiniz yardımcı olurum

REKLAMLAR

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Evdeki balık kokusu nasıl geçer?
    Balık, zengin vitamin içeriği ve güçlü besin değeri bakımından hem çocukların hem de yetişkinlerin düzenli olarak tüketmesi gereken bir gıdadır.  Haf ...
  • Karnabahar pizza tarifi
    Büyük küçük herkesin sevdiği ve tok insanının bile iştahını kabartacak niteliktedir pizza. Aşağıda tarifini paylaştığımız pizza ise tarifi bildiğiniz ...
  • Cilt kuruluğuna karşı alınabilecek önlemler
    Kış aylarında soğuk havanın cildin nemini azaltmasıyla en sık karşılaşılan problemlerden biri cilt kuruluğudur. Kızarıklık ve pullanma da cilt kurulu ...