Samsung Galaxy Note 4'te şifreleme başarısız hatası

Cihaz
samsung galaxy note 4
Merhaba ;;

samsung note 4 kullanıyorum bugun sırket maılımı yukleme esnasında program bır sıfreleme yapmam dogrutusunda benı yonlendırdı sıfreleme olustururken telefonumun bataryası cıktı ve tekrardan actıgımda ekranda bır kılıt resmı etrafı renklı daıre cızıyor sonrasında andoid baslatılıyor dıyor ve pesıne sıfreleme basarısız dıye sıyah bır ekran oluyor konuyla ılgılı yardımcı olurmusunuz lutfen

Yer
VAN
Cihaz
J7 PRO
Sürekli mi bu hata çıkıyor? Ana ekranda mı çıkıyor?

Cihaz
samsung galaxy note 4
sırketımızde kullanmıs oldugumuz bır programı telefonuma yuklemesını gerceklestırdım fakat bu programı kullanabılmem ıcın surket maıllımı telefonumda acmam gerekıyordu ve sıstem benı o sekılde yonlendırdı yanı maıl kurlumu yapmıs oldugum esnada karsılastım bu sorunla ve yaklasık olarak 1 saatı askın bır suredır sureklı aynı sekılde devam edıyor hata

Cihaz
samsung galaxy note 4
ekranda once bır kılıt resmı etrafında cızgı halınde bır daıre donuyor bır kac sanıye ve sonrasında andoid baslatılıyor dıyor ve sıfreleme basrasırız ekranı cıkıyor ve bu sureklı bu sekılde devam edıyor

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

Aile Bilimi

• İçli köfte tarifi
    İçli köfte veya diğer adıyla oruk, bulgurun hamur haline getirilip içinin doldurulmasıyla ortaya çıkan bir yemektir. Aslen Arap mutfağına ait olan içl ...
  • Ombre saç nedir ve nasıl uygulanır?
    Saçınızı tamamen boyatmak istemiyor fakat yenilik ve ışıltı katmak mı istiyorsunuz? O zaman ombre uygulaması tam da size göre. Son yıllarda özellikle ...
  • Çocuklarda obezite nasıl önlenir?
    Obezite günümüzde sadece yetişkinleri değil, gençleri ve çocukları da tehdit eden bir sağlık sorunudur. Öyle ki artık hareketli ve fit çocukların yeri ...