Samsung Galaxy Note 9'da Odin sorunu

proflyz

Üye
Cihaz
note 9 sm n960f
samsung note 9 odin modunda yükleme esnasında bağlantım koptu telefon kapandı tekrar bağladım odin teli görmedi şimdi ise telefon kendisi açılıp odin moduna girip çıkıyo sürekli aynı şeyi yapıyor iki gündür şarjı bitti tekrar aynı sekilde tuslar islemiyo lütfen yardım edermisiniz
altta telefonun ekran videosunu görebilirsiniz

Ekli dosyalar

ROJMAR_RD

Uzman
Yer
Diyarbakır
Cihaz
Samsung Galaxy M20
Samsung Odin Modu Mevcut basit ve kolay bir iş değildir. Bunu yapmak için üç farklı yolları vardır. Bize aşağıda verilmiştir Bu yöntemlerin bakalım.

1. Yukarıda açıklandığı gibi, önce, ana Samsung Odin Modu ekranında, indirme işlemini iptal etmek için sesi kısma tuşuna basın ve sistemi yeniden başlatmak cihazınızı komuta.
  2. İkincisi, Odin hata basın başarısız ve birlikte anahtar ve güç düğmesi basılı hacmini tutun ve telefon yeniden başlatma kendini önce birkaç dakika bekleyin yaşıyorsanız.
  3. Üçüncü olarak, cihazınızdan mümkünse pili çıkarın. Bir ya da iki dakika bekleyin ve sonra pili yeniden takın ve cihazınızı deneyin.

ADIMLARI UYGULADIKTAN SONRA GERİ-DÖNÜŞ YAPIN LUTFEN..

proflyz

Üye
Cihaz
note 9 sm n960f
Bunlarin hepsini denedim cihazin pilini cikarabilme ihtimalim yok ve tuslarin hic biri yanit vermiyo videodaki gibi devamli kapanip aciliyo

proflyz

Üye
Cihaz
note 9 sm n960f
Sarji bitti sarja taktim ayni sekilde acildi devamli acilip kapaniyo

ROJMAR_RD

Uzman
Yer
Diyarbakır
Cihaz
Samsung Galaxy M20
Yetkili servisin bakmasi lazım uzaktan talimatlar vererek olacak iş değil lütfen yetkili servise başvurun.

Şu anda çevrimiçi