Samsung Galaxy S6 edge suya düştü açılmıyor

Yer
Ankara
Cihaz
Samsung Galaxy A7 2017
güç tuşunu yaptırmaktan başka çareniz yok açma kapama için, telefonunuz yapılana kadar telefonu tamamen kapatmamaya özen gösterin.

• Beğen
Reactions: Svg

Svg

Üye
Cihaz
Samsung s6 edge
merhaba ben 2 gun once msj atmistim telefon hala ii ylniz batarya bitti sanirim batarya yenilicem bu onemli degl ama ekran da ince dikey yesil cizgi cikti en basta da vardi bu gtmisti yine geldi sizce teknik servise gonderip baktrmaliyimiyim ya da bir tamirciye versem daha berbat edermi telefonu.iceri giren su zamanla oksitlendiriyo gibi biseyler duydum acaba zamanla oksitlenme yapip bozulur mu telefon akil verebilirmisiniz.

Yer
Ankara
Cihaz
Samsung Galaxy A7 2017
s6 edge resmii olarak su geçirmezlik sertifikası bulunmuyor öncelikle bunu belirteyim eğer telefon suya girdiyse iç tarafta kalan su zamanla oksitlenmeye neden olabilir bu doğru ekranda ki yeşil çizgiler ekrana cebinizde veya başka yerde baskı yapıldıysa oradan kaynaklı bir arıza olabilir. Samsungun servisine vermeniz daha doğru olacaktır.

Cihaz
s6 edge
merhaba ben 2 gun once msj atmistim telefon hala ii ylniz batarya bitti sanirim batarya yenilicem bu onemli degl ama ekran da ince dikey yesil cizgi cikti en basta da vardi bu gtmisti yine geldi sizce teknik servise gonderip baktrmaliyimiyim ya da bir tamirciye versem daha berbat edermi telefonu.iceri giren su zamanla oksitlendiriyo gibi biseyler duydum acaba zamanla oksitlenme yapip bozulur mu telefon akil verebilirmisiniz.
kardesım buun bende de aynı durum oldu suya dustukten sonra acldı calıstı ama batarya bıttı dıye kapandı dıye acılmadı bı daha ısıttım pırınce bı gun koydum suan sarj oluyo ostergesı gorunuyor ısık yanıyor senınkı gıbı ama acılmıyo napayım

Cihaz
Huawei Gr5
Telefonları bir Samsung servisine götürün.Bildiğim kadarıyla o telefonun suya karşı dayanıklılığı yok.Masraf yüksek tutar ancak pirinçte kurudu çalışır işine güvenilmez.Her zaman tutmaz o yol.

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Aile Bilimi

• Fit In Shine ‘Hayatı güzel yaşamak lazım!’ dedi
    ‘Hayatı Güzel Yaşamak Lazım’ mottosuyla, resmi açılışını 26 Haziran’da yapan Fit In Shine, özel sunumlar eşliğinde davetlilerini ağırladı. Son teknolo ...
  • Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dahi ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevke ...