REKLAMLAR

Samsung Galaxy S6 SIM kartı görmüyor

REKLAMLAR

Cihaz
Samsung Galaxy S6
Galaxy s6 cihazıma daha önce rom atmıştım sorun yoktu daha sonra vazgeçip tr stock rom a döndüm ama telefon sim kartı hiç bir şekilde görmedi bi ümitle başka bir custom rom a geçeyim belki düzelir dedim ama hala sim kart gözükmüyor sorun kesinlikle yazılımsal çünkü sim yuvası çıktığında hiç bir şekilde bir uyarı gelmiyor yardımcı olabilirseniz sevinirim 20180609_235938.png

REKLAMLAR

Yer
ORDU
Cihaz
Samsung Galaxy A3 2017
Galaxy s6 cihazıma daha önce rom atmıştım sorun yoktu daha sonra vazgeçip tr stock rom a döndüm ama telefon sim kartı hiç bir şekilde görmedi bi ümitle başka bir custom rom a geçeyim belki düzelir dedim ama hala sim kart gözükmüyor sorun kesinlikle yazılımsal çünkü sim yuvası çıktığında hiç bir şekilde bir uyarı gelmiyor yardımcı olabilirseniz sevinirim Ekli dosyayı görüntüle: 2540
IMEI silinmiş olabilir.

Yer
ORDU
Cihaz
Samsung Galaxy A3 2017
Bu bağlantı adresini görmek için yetkiniz yok. Giriş yapın veya üye olun.
Programı indirin cihazınıza kurun.

Programı kurduktan sonra acin. Program root yetkisi isteyecek izin verin. Sonra Tools'a tıklayın:
Backup/efs tıklayın:

Backup/efs'ye tıkladiktan sonra succesfull dediğinde telefonunuzun ana dizininde insanity diye bir klasör olusacak. Dosya yöneticinize girin ve backup'un icindeki efs klasöru ile

insanity/backup/ içindeki efs klasorunun yerini değiştirin:

Yukardaki islemleri tamamladiktan sonra tekrar Nitrality programini açın ve Tools'a tıklayın:

Restore/efs ye tıklayın:

Succesfull dedikten sonra telefonunuzu kapatip acin ve artik eski IMEI'nize sahip olmus olucaksiniz

Cihaz
Samsung Galaxy S6
Bu bağlantı adresini görmek için yetkiniz yok. Giriş yapın veya üye olun.
Programı indirin cihazınıza kurun.

Programı kurduktan sonra acin. Program root yetkisi isteyecek izin verin. Sonra Tools'a tıklayın:
Backup/efs tıklayın:

Backup/efs'ye tıkladiktan sonra succesfull dediğinde telefonunuzun ana dizininde insanity diye bir klasör olusacak. Dosya yöneticinize girin ve backup'un icindeki efs klasöru ile

insanity/backup/ içindeki efs klasorunun yerini değiştirin:

Yukardaki islemleri tamamladiktan sonra tekrar Nitrality programini açın ve Tools'a tıklayın:

Restore/efs ye tıklayın:

Succesfull dedikten sonra telefonunuzu kapatip acin ve artik eski IMEI'nize sahip olmus olucaksiniz
Neyle neyi yer değiştircem insanity klasörü sd card ana dizinde oluştu benim bi yedeğim mi olmalıydı

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Doğada uyumanın sağlığa faydaları
    Kamp fikri bizim insanlarımıza genellikle garip geliyor. Çok fazla kamp fotoğrafı gördüğünüz için merak ediyor olabilirsiniz. Bu yüzden ön yargılarını ...
  • Domates suyunun faydaları
    Vitamin ve mineral deposu olan domates suyu hem güzelliğe, hem de sağlığa çok faydalıdır. Domates suyunun içeriğinde A, B1, B2, B3, B5, B6 ve K vitami ...
  • Koşu bandı neden ağrı yapar?
    Koşu yapmak ve kasın aşırı kullanılması durumunda baldırlarınıza ağrı girebilir. Koşucularda baldır yani kalf kasının ağrısı çoğunlukla kas liflerinin ...