Samsung Galaxy S7 edge ekran kilidi şifresini unuttum

Bilal Tak

Üye
Cihaz
Samsunf S7
Samsung S7 edge telefonumda sürekli parmak izi kullanmam nedeniyle şifremi unuttum. Şimdide telefonum kapanıp açıldığı için benden şifre soruyor. 8 defa hatalı girdiğim için eğer bir kez daha hatalı girersem kendisini sıfırlayacağını söylüyor. Dolayısı ile telefonumu sıfırlanmadan nasıl kurtarabilirim? Bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

Teşekkürler,

pamirkiziltug

Yönetici
Yer
Ayvalık
Cihaz
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Parmak izine alternatif olarak şifre kullanabilirsiniz. Parmak izine geçiş yapılmıyor mu tekrardan?

Bilal Tak

Üye
Cihaz
Samsunf S7
Merhaba bu verdiğiniz link te aşaüıdaki gibi bir bilgi söz konusu. Bende onun dediği gibi google hewsabıma girip telefonu buldum ve kilitle dedim. Peki şimdi ne yapmak gerekiyor? Telefon hala şifre istiyor benden ?

Android’li akıllı telefonunuz için yeni bir şifre seçme seçeneği verilmesi adına kilitleme özelliğini kullanın. Bu şifre, daha önce bir desen veya PIN kodu gibi ayarlamış olduğunuz tüm önlemleri geçersiz kılacaktır. Hizmetin cihazınıza bağlanabilmesi için Google hesabınıza giriş yaptığınızdan emin olmanız yeterli.

pamirkiziltug

Yönetici
Yer
Ayvalık
Cihaz
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Şifre istememesi gerekiyor artık. Telefondaki Gmail ile sizin şimdi giriş yaptığınız Google hesabı aynı mı?

Bilal Tak

Üye
Cihaz
Samsunf S7
Şifre istememesi gerekiyor artık. Telefondaki Gmail ile sizin şimdi giriş yaptığınız Google hesabı aynı mı?
Evet aynı ama telefonumda değişen birşey olmadı. Sadece ekranında ayrıca cihazımı bul tarafından kilitlendi yazıyor. Ama sonr ane yapacağıma dair birşey yok

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.