Samsung Galaxy S7 Edge hiçbir şekilde açılmıyor

Cihaz
samsung galaxy s7 edge
Telefonumun şarjı yüzde 70'ken bir anda ekranım dondu ardından siyah ekrana attı. Daha sonra resetlemeye çalıştım ve bu sefer Samsung yazısında kalıp açılmadı bir daha resetledim bu seferde sadece mavi ışık yanıyordu ve gene açılmadı. Telefonun çalışıp çalışmadığını anlamak için şarj cihazına taktım şarj oluyordu ve şarjın yüzdesini gösteriyordu bundan sonra telefonu komple sıfırladım bu sefer açıldı tam telefondaki ayarları yaparken ekran gene dondu yaklaşık 1-2 dakika sonrada yine siyah ekrana attı şuanda ise ne resetleme yapılabiliyor nede android ekranına gelebiliyorum şarja taktığımda bir tepkime vermiyor bilgisayara taktığımdada aynı şekilde sorun yazılımsal mı? yoksa bataryanın ömrü mü bitti? ya da başka bir şey mi ve bu telefonu yaptırmam mı mantıklı yoksa yeni bir telefon almak mı mantıklı

yakreb

Yönetici
Batarya değişimi en ucuz işlemlerden biri. Bir teknik servise giderek pili yeniletebilirsiniz. Sorun düzelirse cihazı elden çıkarmak kolaylaşır. Çoğu servis ücretsiz hasar tespit yapıyor.

Cihaz
samsung galaxy s7 edge
Batarya değişimi en ucuz işlemlerden biri. Bir teknik servise giderek pili yeniletebilirsiniz. Sorun düzelirse cihazı elden çıkarmak kolaylaşır. Çoğu servis ücretsiz hasar tespit yapıyor.
sorun gerçekten batarya da olabilir mi? dün götürdüğüm telefoncu senin telefonun çökmüş jpeg mi ne bileyim başka bir şey yüklenmesi lazım dedi işletim sistemimi ne bozulmuş galiba bu olabilir mi?

yakreb

Yönetici
sorun gerçekten batarya da olabilir mi? dün götürdüğüm telefoncu senin telefonun çökmüş jpeg mi ne bileyim başka bir şey yüklenmesi lazım dedi işletim sistemimi ne bozulmuş galiba bu olabilir mi?
JPEG görüntü formatının konuyla ne alakası olabilir bilmiyorum. Anlatıma göre sorun zayıflayan batarya gibi görünüyor. Batarya ölmeye yakın cihaza kesik kesik ya da hiç güç vermez. Eğer uzak değilseniz CepMarket, Kadıköy teknik servisinde düzgün insanlar var. Ücretsiz hasar tespit yapıp sorununuzu söylüyorlar.

Cihaz
samsung galaxy s7 edge
JPEG görüntü formatının konuyla ne alakası olabilir bilmiyorum. Anlatıma göre sorun zayıflayan batarya gibi görünüyor. Batarya ölmeye yakın cihaza kesik kesik ya da hiç güç vermez. Eğer uzak değilseniz CepMarket, Kadıköy teknik servisinde düzgün insanlar var. Ücretsiz hasar tespit yapıp sorununuzu söylüyorlar.
Bende öyle dedim zaten sorunu böyle tespit eden telefoncuya bırakmadım başka bir telefoncuya bıraktım haber bekliyorum bakalım ne olacak. Ne yazık ki İstanbulda değilim yardımcı olduğunuz için teşekkürler.

Şu anda çevrimiçi