Samsung Galaxy S7 edge kapandı ve açılmıyor

Cihaz
samsung s7 edge
s7 edge telefonum messenger yazışması sırasında ısındı. 2 kere kapanıp açıldı. sonra tekrar kapandı ve açılmıyor. şarj doluydu %80 civarında. söylenen resetleme yollarını yaptım ama tepki vermiyor. ses kısma kilit ve ekran tuşuna aynı anda bastım ama açılmıyor.

kologlu99

Üye
Yer
ORDU
Cihaz
Samsung Galaxy A3 2017
s7 edge telefonum messenger yazışması sırasında ısındı. 2 kere kapanıp açıldı. sonra tekrar kapandı ve açılmıyor. şarj doluydu %80 civarında. söylenen resetleme yollarını yaptım ama tepki vermiyor. ses kısma kilit ve ekran tuşuna aynı anda bastım ama açılmıyor.
Donanımsal bir arıza gibi duruyor. Buraya bırakacağım linkten servis talebi oluşturarak onaylı teknik servis çalışanlarımız tarafından yardım isteyebilirsiniz.

Cihaz
samsung s7 edge
mavi ışık hiçbir zaman yanmadığına göre resetleme yolu yok anlaşılan. yanlış anlamıyorum değilmi?

kologlu99

Üye
Yer
ORDU
Cihaz
Samsung Galaxy A3 2017
mavi ışık hiçbir zaman yanmadığına göre resetleme yolu yok anlaşılan. yanlış anlamıyorum değilmi?
Mavi ışık cihazda resetleme yöntemi yaparken yanıp sönen bir bildirim işaretidir. Cihazınızda anakart problemi var gibi duruyor. Şarja taktığınızda hiç tepki veriyor mu ?

Cihaz
samsung s7 edge
Mavi ışık cihazda resetleme yöntemi yaparken yanıp sönen bir bildirim işaretidir. Cihazınızda anakart problemi var gibi duruyor. Şarja taktığınızda hiç tepki veriyor mu ?
Malesef tepki vermiyor. günceleme yaparken kapanmadı. messengerde yazışırken ısındı ve 2 kere kapanıp açıldı. daha sonra tekrar kapandı ama açılmıyor hiçbir şekilde

kologlu99

Üye
Yer
ORDU
Cihaz
Samsung Galaxy A3 2017
Malesef tepki vermiyor. günceleme yaparken kapanmadı. messengerde yazışırken ısındı ve 2 kere kapanıp açıldı. daha sonra tekrar kapandı ama açılmıyor hiçbir şekilde
Yüksek ihtimal donanımsal bir sorun. Size daha önce bıraktığım linkten servis talebi oluşturarak yardım isteyebilirsiniz.

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Aile Bilimi

• Fit In Shine ‘Hayatı güzel yaşamak lazım!’ dedi
    ‘Hayatı Güzel Yaşamak Lazım’ mottosuyla, resmi açılışını 26 Haziran’da yapan Fit In Shine, özel sunumlar eşliğinde davetlilerini ağırladı. Son teknolo ...
  • Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dahi ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevke ...