Samsung Galaxy Tab 10.1 tablete Stock ROM yükleme

By_Aydin

Üye
Yer
BALIKESİR
Cihaz
SONY XPERIA XA ULTRA
Konu doğru yerdedir umarım. Samsung galaxy tab 10.1 3G (GT-P7500) MEB versiyonuna stock rom yüklemek gerekti fakat ODIN mode haricinde USB DEBUG, MTP DEVICE ve RECOVERY modları engelli olduğu için alternatif yöntemler işe yaramıyor. ODIN Mode da ise stock rom yükleme esnasında kırmızı renkli "invalid binary signature" ve "invalid signature magic" hataları veriyor ve yükleme başarılı olmuyor. Biraz araştırmadan sonra bunun BOOTLOADER kilidinden kaynaklandığını öğrendim. Cihaz NVIDIA TEGRA 2 T20 işlemci kullanıyor, Andoid versiyonu 3.2. NVFLASH ile bootloader kilidinin kaldırılabildiği yazıyor fakat detaya ulaşamadım. Eğer bu cihazda bootloader kilidini kaldırmayı başarıp root ve rom yükleyebilen varsa yardımcı olabilir mi acaba ??

Son düzenleme:

ozogulcan

Üye
Yer
Zonguldak
Cihaz
Samsung Galaxy On7 ve iPhone 8 Plus
KingRoot ile Root atmayı denedin mi?

By_Aydin

Üye
Yer
BALIKESİR
Cihaz
SONY XPERIA XA ULTRA
KingRoot ile Root atmayı denedin mi?
Cihaz MEB versiyon olduğu için USB'den bağlantı kapalı maalesef. Konuyu yazarken detaylı olarak yazdım bunları. USB ve GELİŞTİRİCİ MOD'u bağlantısı mümkün olmuyor. MEB cihazı olduğu için google play yok o yüzden uygulamada yükleyemiyorum. :)

ozogulcan

Üye
Yer
Zonguldak
Cihaz
Samsung Galaxy On7 ve iPhone 8 Plus
Google'a girip APK olarak indirebilirsin Kingroot'u.

jarm1905

Üye
Cihaz
iphone 6s
Konu doğru yerdedir umarım. Samsung galaxy tab 10.1 3G (GT-P7500) MEB versiyonuna stock rom yüklemek gerekti fakat ODIN mode haricinde USB DEBUG, MTP DEVICE ve RECOVERY modları engelli olduğu için alternatif yöntemler işe yaramıyor. ODIN Mode da ise stock rom yükleme esnasında kırmızı renkli "invalid binary signature" ve "invalid signature magic" hataları veriyor ve yükleme başarılı olmuyor. Biraz araştırmadan sonra bunun BOOTLOADER kilidinden kaynaklandığını öğrendim. Cihaz NVIDIA TEGRA 2 T20 işlemci kullanıyor, Andoid versiyonu 3.2. NVFLASH ile bootloader kilidinin kaldırılabildiği yazıyor fakat detaya ulaşamadım. Eğer bu cihazda bootloader kilidini kaldırmayı başarıp root ve rom yükleyebilen varsa yardımcı olabilir mi acaba ??
Hocam merhaba. Üzerinden uzun zaman geçti biliyorum ama bu sorunu çözebildiniz mi? Evetse ve hatırlıyorsanız yazmanın mümkün mü? Teşekkür ederim..

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.