REKLAMLAR

Samsung Grand prime resetleme sorunu

Merhabalar,

Samsung Grand Prime cihazda ekran şifremi unuttum. Cihaza hard resette atamıyorum. Hata verıyor. yenıden başlıyor. Bu sorunu nasıl cozebılırız. Kies ilede denedım yıne olmuyor

Yardımcı olur musunuz

REKLAMLAR

Merhabalar,

Samsung Grand Prime cihazda ekran şifremi unuttum. Cihaza hard resette atamıyorum. Hata verıyor. yenıden başlıyor. Bu sorunu nasıl cozebılırız. Kies ilede denedım yıne olmuyor

Yardımcı olur musunuz
Arastirmalarim icin biraz bekleticem hemen yardimci oluyorum size.

Yer
Adana
Cihaz
Iphone 7
Hard reset derken recovery mode girip factory reseti seçtiniz mi? Bir daha deneyelim isterseniz. Ses kısma, menü ve açma tuşuna basili tutup factory reset yapıyoruz.

REKLAMLAR

Yer
Adana
Cihaz
Iphone 7
V
Merhabalar,

Yardımcı olur musunuz
Veya o da olmadı yeni stock rom atmak zorunda kalacağız.

factory reset denedım olmuyor defalarca denedım sonuc hep aynı

yenı stock rom nasıl atabılırız

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dah ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevk ...
  • Kurumuş rimel nasıl düzeltilir?
    Makyajın vazgeçilmez parçası olan rimel, maalesef kullanmaya başladıktan bir süre sonra kurumaya başlar. Makyaj malzemelerinin zaten belli bir ömrü o ...