Samsung Grand prime resetleme sorunu

Merhabalar,

Samsung Grand Prime cihazda ekran şifremi unuttum. Cihaza hard resette atamıyorum. Hata verıyor. yenıden başlıyor. Bu sorunu nasıl cozebılırız. Kies ilede denedım yıne olmuyor

Yardımcı olur musunuz

Merhabalar,

Samsung Grand Prime cihazda ekran şifremi unuttum. Cihaza hard resette atamıyorum. Hata verıyor. yenıden başlıyor. Bu sorunu nasıl cozebılırız. Kies ilede denedım yıne olmuyor

Yardımcı olur musunuz
Arastirmalarim icin biraz bekleticem hemen yardimci oluyorum size.

Yer
Adana
Cihaz
Iphone 7
Hard reset derken recovery mode girip factory reseti seçtiniz mi? Bir daha deneyelim isterseniz. Ses kısma, menü ve açma tuşuna basili tutup factory reset yapıyoruz.

Yer
Adana
Cihaz
Iphone 7
V
Merhabalar,

Yardımcı olur musunuz
Veya o da olmadı yeni stock rom atmak zorunda kalacağız.

factory reset denedım olmuyor defalarca denedım sonuc hep aynı

yenı stock rom nasıl atabılırız

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

Aile Bilimi

• Kilo vermeyi engelleyen hatalar
    Birçok kişi için yaz mevsimin yaklaştığı bahar ayları, kışın alınan kiloları vermek için diyet yapma ve egzersize başlama dönemidir. Fakat bazen fazl ...
  • Evde zeytin ağacı nasıl yetiştirilir?
    Sağlıklı beslenmeye verilen önemin gitgide artmasıyla tükettiğimiz gıdaların organik olmasına daha da özen gösteriyoruz. Organik beslenmenin bir yolu ...
  • Pronovias 2019 koleksiyonunu sunuyor
    Pronovias tasarım direktörü Hervé Moreau, 2019 için vücudu saran modeller zarif kumaşlar, nazik ve göz alıcı çiçek desenlerini tercih ediyor Geli ...