Sony MDR-ZX110AP inceleme

telefonkurdu

Yönetici
Yer
İzmir
Cihaz
General Mobile GM 8 - General Mobile GM 9 PRO
Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere internetten sipariş ettiğim Sony MDR-ZX110AP Stereo Mikrofonlu Kulaklık ile ilgili görüşlerimi sizlere aktaracağım. Kulaklık ile ilgili kafanızda birçok soru olabilir bu yüzden Sony MDR-ZX110AP Stereo Mikrofonlu Kulaklık incelemesi yazmaya karar verdim.

Öncelikle bu tip kulaklıkların tek bir cihazda birleştiğini düşünüyorsanız bu çok yanlış. Çünkü bazı modellerin görünüşü aynı olsa da farklı özellikleri olabiliyorken, bazıları ise düz oluyor yani sadece ses iletmek amaçlı. Sony MDR-ZX110AP Stereo Mikrofonlu Kulaklığı tercih etme sebebim bu modelde mikrofonun olması. Yani bilgisayarda tamam tek jack girişi olduğu için mikrofonunu kullanamıyorum fakat telefona geçince tabii işler değişiyor.

3.jpg

Bunun yanı sıra telefona geçtiğinizde extra bir özellik daha sizi karşılıyor. Yani mikrofonun arkasında yer alan kumanda tuşu. Bu tuş sayesinde gelen aramalarınızı telefona dokunmadan cevaplayabilir veya bu aramaları sonlandırabilirsiniz. Ayrıca dinlediğiniz müziği durdurabilir / başlatabilir veya değiştirebilirsiniz. Kumanda da ses kısma ve açma tuşlarının olmaması biraz üzücü tabii ama ses seviyesini kulaklığı takınca ayarlarsanız hiçbir sorun çıkmaz.

Gelelim en önemli meselelerden birine, yani bildiğiniz üzere herkesin kafa yapısı birbirinden farklı olabilir. Bu yüzden Sony, MDR-ZX110AP modelinde yanlara önem vermiş. Resimde gördüğünüz aralığın neredeyse iki katına çıkabiliyor uzunluğu. Kısacası Sony bu gibi durumları da önceden düşünerek ürünü bu yönde güçlendirmiş. Öte yandan bir diğer önemli nokta da hiç kuşkusuz kulak içlerinde kullanılan süngerlerin yapısı ve kalitesi olacaktır.

22222222222222222.png

Acaba Sony MDR-ZX110AP Stereo Mikrofonlu Kulaklığın kulak yastıkları yumuşak mıdır? sorusuna; bu kadar yumuşak olabileceğini düşünmemiştim cevabını verebilirim. Yani gidip düşük bütçeye sert kulaklara sahip ve bu sert kulak yastıklar sayesinde kulaklarınıza zarar verecek olan bir şey almak yerine, bu modeli tercih etmenizi tavsiye ederim. Şimdiki soru belki diğerlerinden daha önemli olabilir ama Sony'nin ses kalitesini bilmeyen yoktur diye düşünüyorum. Onun için Sony MDR-ZX110AP Stereo Mikrofonlu Kulaklığın ses kalitesi nasıldır? sorusuna ise; sesleri gayet temiz ve net bir şekilde duymanızı sağlıyor diyebilirim.

Şimdi gelelim Sony MDR-ZX110AP Streo Mikrofonlu Kulaklığın fiyatı konusuna. Tabii fiyatlar her siteye göre değişiklik gösterebilir ve bu yüzden sizlere fiyat karşılaştırması yer alan bir site göstereceğim. Buradaki bağlantıya tıklayarak hangi siteler ne kadara satıyor bunu öğrenebilirsiniz.

Sony MDR-ZX110AP Stereo Mikrofonlu Kulaklık hakkında görüşlerinizi belirtmek için alt kısma yorum olarak yazabilirsiniz.

Son düzenleme:

ROJMAR_RD

Uzman
Yer
Diyarbakır
Cihaz
Samsung Galaxy M20
H.O Güzel bişeye benziyor Fiyatı ne kadar ?

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.