REKLAMLAR

REKLAMLAR

Sony Xperia M4 Aqua'ya root atma

Cihaz
Sony Xperia M4 Aqua E 2303
Xperia M4 Aqua E2303 8gb Modeli cihazıma twrp recovery yöntemi ile zip dosyasından kolay root atmak istiyoruım bu mümkün müdür ya da yapılması gereken bir işlem var mıdır detaylı olarak öğrenmek istiyorum yardımcı olabilir misiniz?

REKLAMLAR

Cihaz
Magisk manageri uygulamasına baktım araştırdım ama aklımı kurcalayan bir soru var superuser erişimi vermiyot anladığım kadarıyla yani ben kafama göre uygulama kaldırıyorum kuruyorum ancak magisk de bunları yapmama izin vermiyor yani tam rootlu olmuyor sanırım

REKLAMLAR

Cihaz
Ve zip dosyasını flashlarken de en altta kırmızı error yazılı bie hata çıkıyor kısacası olmuyor

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 4)

Loading...

Aile Bilimi

• Patates köftesi tarifi
    Girdiği her yemeği güzelleştiren bir sebze olan patatesin, yapımı son derece pratik ama muhteşem lezzetli bir tarifiyle karşınızdayız. Tüm öğünlerini ...
  • Düz bir karın için nasıl beslenmeli?
    Düz bir karına sahip olmak genetik faktörler veya ilerleyen yaş sebebiyle hem erkek hem de kadınlar için hiç de kolay değildir. Özellikle yoğun iş ha ...
  • Sevgililer Günü’nde ne giymeli?
    Sevgililer Günü’nün gelmesiyle birlikte birçok kadını bu romantik günde ne giymeleri gerektiğiyle ilgili bir telaş sarar. Sürprizlerle karşılaşma iht ...
REKLAMLAR