Sony Xperia M4 Aqua'ya root atma

harbiyeli

Üye
Cihaz
Sony Xperia M4 Aqua E 2303
Xperia M4 Aqua E2303 8gb Modeli cihazıma twrp recovery yöntemi ile zip dosyasından kolay root atmak istiyoruım bu mümkün müdür ya da yapılması gereken bir işlem var mıdır detaylı olarak öğrenmek istiyorum yardımcı olabilir misiniz?

telefonkurdu

Yönetici
Yer
İzmir
Cihaz
General Mobile GM 8 - General Mobile GM 9 PRO

Buna bir bakın bence

harbiyeli

Üye
Cihaz
Magisk manageri uygulamasına baktım araştırdım ama aklımı kurcalayan bir soru var superuser erişimi vermiyot anladığım kadarıyla yani ben kafama göre uygulama kaldırıyorum kuruyorum ancak magisk de bunları yapmama izin vermiyor yani tam rootlu olmuyor sanırım

harbiyeli

Üye
Cihaz
Ve zip dosyasını flashlarken de en altta kırmızı error yazılı bie hata çıkıyor kısacası olmuyor

Cihaz
Sony Xperia M4 Aqua e2303
Bende bugün şu anda bu konuyu araştırıyordum. Ama dosyaları indirmek için erişim lazım. Nasıl yapacağım ? Konu bu =

bekokarako

Üye
Cihaz
sony xperia m4 aqua
aynen ben de indirme erişimi için şuanda mesaj atıyorum :D

Şu anda çevrimiçi

Aile Bilimi

• Fit In Shine ‘Hayatı güzel yaşamak lazım!’ dedi
    ‘Hayatı Güzel Yaşamak Lazım’ mottosuyla, resmi açılışını 26 Haziran’da yapan Fit In Shine, özel sunumlar eşliğinde davetlilerini ağırladı. Son teknolo ...
  • Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dahi ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevke ...