REKLAMLAR
REKLAMLAR

Sony Xperia XA Ultra'da TWRP sorunu

gobrasoft

Üye
Cihaz
xperia xa ultra f3112
Öncelikle merhaba. xperia xa ultra f3212 hiçbir şekilde twrp internal storageyi görmüyor. android 6 da da denedim 7 de de. her açılışta şifre soruyor. wipe yöntemlerinin hepsini denedim. yinede her açılışta şifre soruyor. Hatta vipe yapmaya çalıştığımda failed hatası alıyorum hiçbir şekilde twrp ile uygulama yükleyemiyorum çünkü ne hafıza kartını ne de telefon hafızasını görmüyor. Sitedeki yükleme konusunu inceledim herşeyi uyguladım. Hatta konuda bir hata bulunuyor. Flash tools daki exclude kısmı dışlamak anlamına geliyor. Android 7 üzerinde twrp yüklemek için boot delivery tickini işaretlemek değil diğer her seceneği işaretleyip yane dışlayıp sadece boot deliveryi işaretlememek gerekiyor. Ayrıca android 7 nougat romunu değil 6.0 romunu yüklemeye çalışırken bu işlemi yapmak gerekiyor yoksa android 6.0 telefona yüklenmiş oluyor acaba bir yolu yöntemi varmıdır bunun. Yardımınız için şimdiden teşekkür ederim

1.jpg

2.jpg

REKLAMLAR

suatyiqit

Üye
Cihaz
xperia xa ultra
twrp yi nasıl yükledin kardeş ben yukleyemedim sony yazısından sonra siyah ekran geliyor ve normal acılıyor telefon

gobrasoft

Üye
Cihaz
xperia xa ultra f3112
twrp yi nasıl yükledin kardeş ben yukleyemedim sony yazısından sonra siyah ekran geliyor ve normal acılıyor telefon
üstad konu üzerinden baya zaman geçmiş ben de artık bıktım uğraşmadığım için sorunu göremedim. Eğer çözmüş isen ne mutlu sana. Ben birtürlü randıman alamadım. Herşeyi sıkıntısız yüklesen de bu lez dokunmatik sorunları işlememe vs çıkıyor ortaya. Tavsiyem hiç bulaşma.

REKLAMLAR

REKLAMLAR

REKLAMLAR

REKLAMLAR

Şu anda çevrimiçi