Sony Xperia XZ Android 7.0 güncellemesi

Meowlyz

Üye
Sony xperia xz modeli telefonuma hala nougat güncellemesi gelmiş değil. Bir ara nougat güncellemesini verip geri çekmişler. Hali hazırda Mart ayından beri kullanıyorum. Ve bu model için 7.1.1 güncellemesinin de geldiğini gördüm. Lakin telefona güncelleme gelmiyor. Video ve forumlara baktığımda tanıtımı yapılan bu teleffonun güncelleme aldığını görüyorum. Sıkıntı sony'de mi bende mi?

pamirkiziltug

Yönetici
Yer
Ayvalık
Cihaz
Lenovo P2
Telefonu yurtdışından mı aldınız? Böyle durumlarda güncelleme gelmemezliğí oluyor genelde.

Sony xperia xz modeli telefonuma hala nougat güncellemesi gelmiş değil. Bir ara nougat güncellemesini verip geri çekmişler. Hali hazırda Mart ayından beri kullanıyorum. Ve bu model için 7.1.1 güncellemesinin de geldiğini gördüm. Lakin telefona güncelleme gelmiyor. Video ve forumlara baktığımda tanıtımı yapılan bu teleffonun güncelleme aldığını görüyorum. Sıkıntı sony'de mi bende mi?
Merhaba,
Sony'nin güncellemeleri bazen telefonlarında gözükmeyebiliyor. OTA yerine Xperia Companion masaüstü uygulamasını deneyin. Orada gözükmesi lazım.

espritv8

Üye
merhaba,
companion'u da denedim. güncelleme gözükmüyor. nası yapsak?..

Bu durumlarda maalesef Yazılım Onarımı gerekiyor. Sanırım onarım yaptığınızda yeni sürüm otomatik yüklenmiş olacak. Olmazsa da zaten güncellemeyi görecektir.

Şu anda çevrimiçi

Aile Bilimi

• Fit In Shine ‘Hayatı güzel yaşamak lazım!’ dedi
    ‘Hayatı Güzel Yaşamak Lazım’ mottosuyla, resmi açılışını 26 Haziran’da yapan Fit In Shine, özel sunumlar eşliğinde davetlilerini ağırladı. Son teknolo ...
  • Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dahi ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevke ...