Sony Xperia Z3'te güncelleme sonrası mesaj ve bildirim sorunu

Cihaz
Xperia Z3
Z3 tlf kullanıcıyım bi süre önce tlfnun dokunmatiğinde sorun olduğunu gördüm yani ekrana dokununca takılıp 2 saniye sonra tepki veriyo bende fabrika ayarlarına çevirdim ama sorun çözülmedi format atmak istedim normalde çoğu tlfda güç tuşu ve ses açma tuşlarıyla format atılıyo ama bunda öyle bi şey yok sony sitesi üzerinden kendi pc uygulamalarıyla tlfnu bağlayıp yazılım onar kısmı var o bölümünden yazılım onarmak gerekiyormuş yani bu şekile hem format atılıyo hem yazılım sorunları gidebiliyor daha önceden yapmıştım sorun yaşamadım ama en son yazılım onarma işleminden sonra mesaj gelmiyor (ki operatörle alakalı değil çünkü hattı başka tlfna takınca hiç sorun olmuyo) diğer uygulamalardan da bildirim gelmiyo yani instagram veya facebook etiketleri veya diğer bildirim gereken uygulamaların hiç birinden bildirim gelmiyo mesajda 3-4 saat sonra geliyor, bunu nasıl çözebilirim tekrar yazılım onar işlemi yaptım tekrar fabrika ayarlarına çevirdim sorun çözülmedi.

Cihaz
note4
hard reset deneyin veya xperia suite yazılımı ile yazılım onarımı deneyin geçmiş olsun..

Cihaz
Xperia Z3
Z3lerde hard reset yani tuşlarla yapılmıyor, bu tlflarda 2 çeşit format var biri ayarlardan fabrika ayarları diğeri site üzerinden pc uygulaması aracılığıyla yazılım onar diye bi bölüm var ordan yapılıyor tuşlarla hard reset imkanı olsaydı sıkıntıyı çözerdim.

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

Aile Bilimi

• Ev yapımı limonata tarifi
    Yaz sıcaklarında yemekten çok aradığımız şey, bizi serinletecek buz gibi içeceklerdir. İlk akla gelenlerden biri de limonatadır. Bizi çocukluğumuza gö ...
  • Deodorant lekeleri nasıl çıkarılır?
    Sıcak günlerin başlamasıyla birlikte özen gösterilmesi gereken hususlardan biri de deodorant kullanımıdır. Deodorantların faydası tartışılmaz fakat ...
  • Rahim kanseri tanısı ve tedavisi
    Genellikle 50-60 yaş grubu kadınlarda ortaya çıkan rahim kanserinin tedavisi, rahatsızlığın evresi ve hastanın genel sağlık durumuna göre şekilleniyor ...