Advertisement

Vestel Venus 5.5V'de Instagram'da canlı yayın yapamıyorum


Çeri

Üye
Katılım
2 Tem 2017
Mesajlar
59
Tepki puanı
91
Yer
İstanbul
1. Instagram durduruldu hatasını çözmek için ilk denemeniz yöntem:

  • Telefonunuzun Ayarlar bölümüne girin.
  • Uygulamalar başlığına tıklayın ve listeden Instagram uygulamasını bulun.
  • Instagram başlığına tıkladığınızda Uygulama bilgileri penceresi açılacaktır.
  • Bu sayfada Önbelleği Temizle butonuna basın.
2. Instagram uygulamasını güncelleyin. Instagram durduruldu hatasının sebebi kullandığınız Instagram uygulamasının güncel olmaması olabilir. Instagram uygulamasını market üzerinden güncelleyebilirsiniz. Veya tam tersi bir durum da söz konusu olabilir. Güncelleme sonrası instagram durduruldu hatası karşınıza çıkabilir. Bu durumda daha eski sürüm Instagram yükleyebilirsiniz. Daha sonra Instagram yeni güncelleme çıkardığında en son sürümü yüklemeyi deneyebilirsiniz. Bazen Instagram güncellemeleri sonrasında Instagram durduruldu hatası alınabiliyor.
3. Instagram uygulamasında bu hatayı almanızın sebebi arka planda çalışan uygulamalar olabilir. Ram yetersiz kalır ve bu durumda da Instagram uygulaması çalışmayı durdurur. Bu durumu düzeltmek için yapabilecekleriniz,
  • Öncelikle arka planda çalışan uygulamaları kapatın.
  • Daha sonra 3. parti bir yazılım ile telefonunuzu temizleyebilirsiniz. Clean Master bu konuda en çok kullanılan uygulamalardan biridir.
4. Instagram uygulamasını telefonunuzdan silin. Telefonunuzu yeniden başlatın. Instagram uygulamasını sildiğinizde Instagram hesabınız ve verileriniz kaybolmayacaktır. Instagram uygulamasını daha sonra Google Play Store üzerinden indirip, hesap bilgilerinizi girerek açabilirsiniz.

Tüm bu işlemlerden sonra hatayı almaya devam ediyorsanız telefonunuza reset atmayı deneyebilirsiniz. Ancak bu işlem cihazdaki tüm verileri silecektir. Cihaz sıfırlama işlemine geçmeden önce uygulama ve verilerinizin yedeğini alın. Telefonunuzu sıfırlamak için:

  • Ayarlar menüsü altında bulunan Yedekle ve sıfırla ya girin.
  • Fabrika verilerine sıfırla ya tıklayın.
  • Son olarak Telefonu sıfırla ve Her şeyi sil diyerek işlemi onaylayın.
Bu adımlardan biri sorununuzu çözecektir. Tüm bu adımları denemenize rağmen Instagram durduruldu hatası alıyorsanız uzmanim.net üzerinden soru olarak sorabilirsiniz.

5. Instagram uygulamasının eski bir sürümünü yükleyin
Bunları Denedikten Sonra İntagram da Hala Canlı Yayın Yapamıyorsanız Uygulamayı Silip Tekrardan Yükleyiniz.
İyi Günler..
 


Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.
Üst