REKLAMLAR
REKLAMLAR

Vestel Venus 5.5V'yi Download Mode'a alma

buseoznurr

Üye
Cihaz
vestel venus
merhaba dostlar benim telefonum Vestel Venus 5.5V telefonumun ekranı açılmıyor tamamen siyah
bende qfil ile rom atmayı denedim olumlu sonuç alacakken qfil hata verdi
telefonumu download moda almam gerek fakat telefonun ekranı açılmıyor sadece kırmızı ışığı yanıyor , download moda nasıl alabilirim lütfen yardım eder misiniz şimdiden teşekkürler

REKLAMLAR

senewa

Uzman
Yer
Gaziantep
Cihaz
Asus Zenfone 2 ZE551ML
Nasıl bir hata resim atar mısınız? Telefonu power + ses kısma/ses açma tuşlarıyla 2 sinide dene hangisine tepki verecek bakalım ona göre bir çözüm bulalım. Şuan telefon açılıyor mu veya pc ye usb kablo ile takınca pc görüyor mu?

buseoznurr

Üye
Cihaz
vestel venus
Nasıl bir hata resim atar mısınız? Telefonu power + ses kısma/ses açma tuşlarıyla 2 sinide dene hangisine tepki verecek bakalım ona göre bir çözüm bulalım. Şuan telefon açılıyor mu veya pc ye usb kablo ile takınca pc görüyor mu?
durum bu şekilde hocam telefon kesinlikle açılmıyor tamamen siyah ekran bilgisayara bağlayınca bunlar çıkıyor
ses açma + ses kısma + power a basıyorum veya başka tuş kombinasyonlarını deniyorum fakat sonuç yine aynı bir türlü download moduna alamadım
qfil tamamen hazır bir tek download moduna alamıyorun
şimdiden çok teşekkür ederim hocam

Adsız.png Adsız.png

REKLAMLAR

senewa

Uzman
Yer
Gaziantep
Cihaz
Asus Zenfone 2 ZE551ML
Telefonu ses açma ve ses kısma tuşlarına aynı anda basarken usb kablo ile pc ye bağlayıp birde öyle deneyin.

REKLAMLAR

REKLAMLAR

REKLAMLAR

REKLAMLAR

REKLAMLAR

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.