Vestel Venus 5000'de silinen dosyaları görme

damaryou

Üye
Cihaz
vestel venüs 5000
hayırlı akşamlar arkadaşlar benim vestel venüs 5000 telefonum var ve iki veya üç gün geri yğklemem gerekiyor kocam aldatıyor beni yuklediği programları gormek için geri yuklemem gerekıyor yardımcı olurmusunuz

telefonkurdu

Yönetici
Yer
İzmir
Cihaz
General Mobile GM 8 - General Mobile GM 9 PRO
İstediğiniz programlar mı yoksa veriler mi yani silinen fotoğraflar dosyalar vb?

pamirkiziltug

Yönetici
Yer
Ayvalık
Cihaz
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Eşiniz sizin telefonunuzu mu kullanıyor biraz daha detay rica ederiz.

damaryou

Üye
Cihaz
vestel venüs 5000
ya benim eşimin telefonu suan elımde o kendı programları benım tahmınımce o programlarla telefon gorusmelerı veya goruntulu sohbet yapılıuyor cunku konustuguna emınım ve programlar sılınıyor telefonda gızlemıs gecmıs kaydetmıyor ama o kaydetmedıgı olayı kapatırken gırdıgı yere kadar var yanı tam erısmek ıcın tıkladıgımda sayfa hata verıyo ındırdıklerı gızlı ınmıs telefonu gerı yukledıgımde o programlar cıkarsa anlasılcak hersey

damaryou

Üye
Cihaz
vestel venüs 5000
bu vestel venus 5000 olan telefon onundu aldım elınden suan ama onun arkasından aradıklarımdan haberı yok telefon lazım dıye aldım yanı bu gece o ısteyken cozmem gerekıyor

pamirkiziltug

Yönetici
Yer
Ayvalık
Cihaz
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Bu konuda size destek vermemiz özel hayatı ihlal etmeye girer ve forum kurallarına aykırıdır. Daha doğrusu bu tip sorunların çözülmesi gereken yerler teknoloji forumları değil veya burası değil diyelim.

damaryou

Üye
Cihaz
vestel venüs 5000
ama ben sizden sadece geri yukleme konusunda yardım istedim ve sız olayı acmamı ıstedınız dahada ayrıntılı anlattım işte

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.