REKLAMLAR
REKLAMLAR

Vestel Venus V3 açılmıyor

ela1

Üye
Cihaz
Vestel Venus V3 5010
Markası: Vestel Venus V3 5010
Telefonu şarja takıyorum kırmızı ışık yanıyor ama açılmıyor. Kapandığında pil tamamen bitmişti. Şarja takınca telefonun logosu çıkıyor sonra yüzde kısmı geliyordu; taktığımda yaklaşık 6 saat şarjda durdu ama açamadım. Format atmak için "Ses açma + Güç tuşu"na basılı tuttum ama o ekran da açılmadı.

REKLAMLAR

senewa

Uzman
Yer
Gaziantep
Cihaz
Asus Zenfone 2 ZE551ML
Farklı bir şarj cihazı ile test edebilir misiniz? Şarj cihazınız arızalı olabilir. Işığın yanması birşey değiştirmez. Benim telefona hangi şarj aletini bağlasam ışık yanıyor ama orjinal olmadığı için telefon şarjdayken bile şarjı azalıyor. Sadece orjinal şarj ile şarj alıyor. Sizde öyle bir durum yaşıyor olabilirsiniz. Batarya çıkarma imkanınız varsa batarya çıkarın ve bir süre takmadan bekleyip sonra tekrar deneyin.

ela1

Üye
Cihaz
Vestel Venus V3 5010
Farklı bir şarj cihazı ile test edebilir misiniz? Şarj cihazınız arızalı olabilir. Işığın yanması birşey değiştirmez. Benim telefona hangi şarj aletini bağlasam ışık yanıyor ama orjinal olmadığı için telefon şarjdayken bile şarjı azalıyor. Sadece orjinal şarj ile şarj alıyor. Sizde öyle bir durum yaşıyor olabilirsiniz. Batarya çıkarma imkanınız varsa batarya çıkarın ve bir süre takmadan bekleyip sonra tekrar deneyin.
Denedim şarj aleti çalışıyor. Bataryayı da çıkartıp bekledim olmadı.

REKLAMLAR

senewa

Uzman
Yer
Gaziantep
Cihaz
Asus Zenfone 2 ZE551ML
Anakartta arızalanmış bir bölüm olabilir. Eğer telefon hiç birşeye tepki vermiyorsa yapacak bir şey yok. Servise götürmenizi tavsiye ederim.

REKLAMLAR

REKLAMLAR

REKLAMLAR

Şu anda çevrimiçi