Vestel Venus Z10 şarj sorunu

Cihaz
Vestel Venüs Z10
öncellikle selamın aleyküm bir soru sorabilirmiyim bugün 26.09.2018 telefonu açtım venüs yazısı geldi sonra kaldı öyle kapandı telefon.sizce nedir bu problem birde sarjı takıyorum 100 oluyor sonra koyuyuorum bir yere 12 den 7 ye kadar sarj 50 kalıyor sebebi nedir sizce cihaz sarja takıyorum açılmıyor bataryadan şüpheleniyorum sizce nedir lütfen donüş yapın

senewa

Uzman
Yer
Gaziantep
Cihaz
Asus Zenfone 2 ZE551ML
Bataryanız ölmüş olabilir veya arkaplanda çalışan uygulamalar çok fazla batarya tüketiyor olabilir. Açılmamasının sebebi de batarya kaynaklı olabilir. Custom rom attınız mı veya atmaya çalıştınız mı? Hangi android sürümünü kullanıyorsunuz.

Burak

Uzman
Cihaz
Samsung Galaxy A6+
Donanımsal arıza gibi gözüküyor.

Ephesus

Üye
Cihaz
Sony G8141
Büyük ihtimal batarya arızası. sistem içinde sürekli çalışan uygulamalar, virüslü uygulamalar da şarjın kısa sürede emilmesine etken. ayrıca konum ve senkronizasyonun sürekli açık olması da pili inanılmaz derecede tüketir.

Cihaz
Vestel Venüs Z10
telefon açılmıyor sarja takıyorum ama açılmıyor custom rom deniyorum ama olmuyor lütfen cevap yazınız

Cihaz
Vestel Venüs Z10
android sürümüm oreoydu telefonu açamadığım için fazla hatırlamıyorum ama 8.1 di heralde bataryayı değiştirmeyi düşünüyorum boşa para harcamak istemiyorum yokmu anlayan kişiler

Ephesus

Üye
Cihaz
Sony G8141
batarya değişiminden sonra büyük ihtimal sorun çözülecektir.

Şu anda çevrimiçi