Xiaomi Mi 8'de "IMEI alınamıyor" hatası

dr.makina

Üye
Cihaz
Xiaomi Mi8
E-Devletten tekrar imei kaydı yaptırın sonuç alamazsınız orjinal stock rom yükleyip dönermisiniz?
ROJMAR_RD, imei zaten kayıtlı. Hata tekrar baktım 2 imei de kayıtlı. 120 nolu BTK nu aradım orada da sıkıntı yok ama aynı hata devam ediyor. Stock rom nasıl yüklenir bilmiyorum. Bende yaz tatilinden dolayı Diyarbakır dayım yardımcı olursan çok sevinirim. Saygılar.

ROJMAR_RD

Uzman
Yer
Diyarbakır
Cihaz
Samsung Galaxy M20
ROJMAR_RD, imei zaten kayıtlı. Hata tekrar baktım 2 imei de kayıtlı. 120 nolu BTK nu aradım orada da sıkıntı yok ama aynı hata devam ediyor. Stock rom nasıl yüklenir bilmiyorum. Bende yaz tatilinden dolayı Diyarbakır dayım yardımcı olursan çok sevinirim. Saygılar.
Sorununuz formattan dolayı olabilir format esnasında bir yanlışlık oldumu ? Size tavsiyem Stock Rom yüklemeniz sorununuz düzelecektir.

NOT: Rom atmadan önce bütün verilerinizi yedekleyin aksi takdirde verileriniz silinir...!

Stock Rom yüklemeyi bilmiyorsanız baka bilirsiniz

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Aile Bilimi

• Fit In Shine ‘Hayatı güzel yaşamak lazım!’ dedi
    ‘Hayatı Güzel Yaşamak Lazım’ mottosuyla, resmi açılışını 26 Haziran’da yapan Fit In Shine, özel sunumlar eşliğinde davetlilerini ağırladı. Son teknolo ...
  • Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dahi ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevke ...