REKLAMLAR

Xiaomi Redmi Note 5'de yüz tanımlama özelliği var mı?

REKLAMLAR

Cihaz
Xiaomi Redmi Note 5
ben xiaomi redmi note 5 almak istiyorum ama telefon da yüz tanıma özelliği var mı bilmiyorum telefon özelliklerin de görmedim böyle bir özelliği ama xiaomi yaptığı
güncellemerle o özelliği getirmiş. ama yinede kararsız kaldım telefonda bu özelliğin olup olmadığını eğer yoksa nasıl yapılabileceğini bilen birisi yazarsa sevinirim

REKLAMLAR

Yer
İzmir
Cihaz
Reeder P10S
Teknosa 32 GB'lığını satıyor (64 lüğü de var)ve onda da var yüz tanımlama bakarsınız detaylı olarak

Bu bağlantı adresini görmek için yetkiniz yok. Giriş yapın veya üye olun.

Bu bağlantı adresini görmek için yetkiniz yok. Giriş yapın veya üye olun.

Ha bu arada uzun ömürlü bir telefon arıyorsanız boşverin 32'liği min. 64 GB depolamaya sahip bir telefon tercih edin. Sonradan SD kart sorunlarıyla karşılaşmazsınız, verilerinizi bulut depolamalar sayesinde güvende tutabilirsiniz.

Yer
VAN
Cihaz
J7 PRO
Yüz algilama ayri yüz tanımlama ayridir. Yüz tanimlama her telefonun ön kamerasinda neredeyse var. Senin dedigin face id yüz tanımlama degil mi bu ozellikte note 5 modelinde var.

Cihaz
redmi note 5
benim telefonda var ve gerçekten çok hızlı çalışıyor

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 1)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Etiket artığı ve koli bandı izi nasıl temizlenir?
    Giysilerde çözümü basit; elinize makası alıp etiketi yerinden çıkartabiliyorsunuz ancak kimi eşyalarda kullanılan aşırı kalitesiz etiketler resmen key ...
  • Siyah zeytin yapımı
    Mevsim itibariyle artık çarşıda ve pazarda ham zeytinleri görmeye başlayabilirsiniz. Üreticilerin bir kısmı ürünlerini doğrudan yağ yaptırmayı tercih ...
  • Doğada uyumanın sağlığa faydaları
    Kamp fikri bizim insanlarımıza genellikle garip geliyor. Çok fazla kamp fotoğrafı gördüğünüz için merak ediyor olabilirsiniz. Bu yüzden ön yargılarını ...