YouTube için oyun videosu nasıl çekilir?

omer

Üye
Merhaba, oyun kanalı açmayı düşünüyorum. Oyuncu bilgisayarı alıp video çekmek istiyorum. Açmamın sebebi de YouTube'dan para kazanmak. Benim bi sorunum şu şekilde, kaçak bir oyun alırsam (yani bedavaya), oyun kurucuları veyahut YouTube adminlerine fark edilebilir miyim? Çünkü şu şekilde soruyorum, oyunları alabilecek kadar kanalı biraz büyütmem ve geliştirmem lazım. Para olarak da her oyunu alamıyor olabilirim. Yani kuralları pek bilmiyorum. Bana yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler.

Furkan11tr

Üye
Cihaz
REEDER P11SE
Önerim korsan yerine bedava oyunlar ile fraps aracılığı ile kendinizi geliştirebilirsiniz.

Şu anda çevrimiçi

Aile Bilimi

• Fit In Shine ‘Hayatı güzel yaşamak lazım!’ dedi
    ‘Hayatı Güzel Yaşamak Lazım’ mottosuyla, resmi açılışını 26 Haziran’da yapan Fit In Shine, özel sunumlar eşliğinde davetlilerini ağırladı. Son teknolo ...
  • Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dahi ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevke ...