YouTube'da oyun kanalı açmadan önce neler yapılmalı?

omer

Üye
Beyler merhaba, ben oyun kanalı açmayı düşünüyorum da
1) dikkat etmem gereken konular neler?
2) mesela atıyorum, ben bi korsan oyun aldım ya da indirdim, indirdiğim oyunu korsan olduğu çok bariz belli eder miyim? yani yapımcılar veya youtube fark ederler mi?
3) oyuncu bilgisayar aldığımda hiç kasmadan veya takılma yapmadan oyun oynayabilir miyim?

telefonkurdu

Yönetici
Yer
İzmir
Cihaz
General Mobile GM 8 - General Mobile GM 9 PRO
Şu sıralar oyuncu bilgisayarı almak sizin için baya bir masraflı olacaktır çünkü dolar yükseldi, ayrıca laptop değil de masaüstü toplarsanız daha iyi olur.
Kendinize iyi bir mikrofon seçin, ilk başta çok pahalı olmasına gerek yok ama yine de sesiniz kaliteli duyulsun.
Son olarak, YouTube'da izlediğiniz oyunların kaçı paralı ki :D Yani keyfinize bakın, aboneniz bol olsun!

omer

Üye
Şu sıralar oyuncu bilgisayarı almak sizin için baya bir masraflı olacaktır çünkü dolar yükseldi, ayrıca laptop değil de masaüstü toplarsanız daha iyi olur.
Kendinize iyi bir mikrofon seçin, ilk başta çok pahalı olmasına gerek yok ama yine de sesiniz kaliteli duyulsun.
Son olarak, YouTube'da izlediğiniz oyunların kaçı paralı ki :D Yani keyfinize bakın, aboneniz bol olsun!
teşekkür ederim efendim. benim için bunlar emin olun çocuk oyuncağı olacak. yani nasipse :) çünkü para toplamaya epeydir başladım. :) oyuncu bilgisayarı alacak kadar benim için masraf olsa da bir nebze de işime yarayacak donanımlardan. :) çünkü ben oyun oynamayı ve oyun oynamaktan ziyade muhabbet etmeyi ve ilginç yerleri çekmeyi seven biriyim. :) ek olarak, mikrofon seçimimde sorun yok. çünkü orası kolay. :)
oyunların paralı olmadan videoda oynarsam ne gibi bi sıkıntı çıkar veya çektiğim esnada korsan olduğunu veya illegal yoldan indirirsem şayet fark edilir miyim diye bi endişe içindeyim de o içerikler benim için çok önemli. çünkü youtube'dan para kazanmak istiyorum. o yüzden :)

omer

Üye
ha bir de zaten hedefim masaüstü. :) onu istiyordum zaten :) umarım alırım. teşekkürler. :)

omer

Üye
peki gerçekten herhangi bi korsan oyun olursa olsun. ya da bedava indirdiğim paralı oyun olursa olsun. videoya koymak serbest mi?

toptanci

Üye
Cihaz
Vestel Venüs
İnternette yer alan bütün videoları Savefrom ile tek bir tıkla indirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey dilediğiniz videonun linkini kopyalamak ve bu linki Savefrom'daki ilgili alana yapıştırmak. Bunu yapabilmeniz için gerekli olan tek şey ilgili internet sitesine girmeniz. Savefrom'a girmek için gerekli olan linke şuradan ulaşabilirsiniz: https://tr.savefrom.net/1-how-to-download-youtube-video.html

omer

Üye
İnternette yer alan bütün videoları Savefrom ile tek bir tıkla indirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey dilediğiniz videonun linkini kopyalamak ve bu linki Savefrom'daki ilgili alana yapıştırmak. Bunu yapabilmeniz için gerekli olan tek şey ilgili internet sitesine girmeniz. Savefrom'a girmek için gerekli olan linke şuradan ulaşabilirsiniz: https://tr.savefrom.net/1-how-to-download-youtube-video.html
ben öyle bir soru sormadım ki

Şu anda çevrimiçi