REKLAMLAR
REKLAMLAR

Yurt dışı HTC Desire 820'de güncelleme sorunu

Ahmet21.

Üye
Cihaz
Htc Desire 820 dual sim
Htc desire 820 dual sim yurt dışı cihazı güncelleme gerekli , yardımcı olabilirmisiniz .?

• Beğen
Reactions: dxd
REKLAMLAR

REKLAMLAR

kologlu99

Üye
Yer
ORDU
Cihaz
Samsung Galaxy A3 2017
(5.0.2 Lollipop) Rom doyası :
Uyarı : Farklı bir model no veya başka bir Android cihazda denemeyin.
Desteklenen Model :HTC DESIRE 820 Çift SIM, Hindistan OTA , model no / 820
İpucu:
Model numarasını kontrol edin. Ayarlar> Telefon hakkında ya da model no ya bakın cihazın ambalajında.
DİKKAT ! : Garanti OTA güncellemesini kurmak oldukça güvenli olsa da, ancak aşağıda verilen prosedür izlenerek kötü bir şey olursa sadece siz sorumlu tutulacaksınız.
KURULUM:
Adım-1 :
Resmi Desire 820 OTA güncellemesini yukarıdan indirin.
Adım-2 : Desire 820'nizi bir USB kablosu kullanarak PC'ye bağlayın.
Adım-3 : Şimdi OTA güncellemesini telefonun belleğine aktarın. (Atığın yeri hatırla)
Adım-4 :
Desire 820'nizi Recovery modunda yeniden başlatın.

Recovery 'ye Alma vs. İşlemler

Telefonu PC'den ayırın ve sonra Kapatın.
Ekranda herhangi bir şey görene kadar Ses kısma ve Güç düğmesine (bu sırada) birlikte basılı tutun. Bu, bootloader modudur.
Şimdi, seçimler üzerinde aşağı - yukarı gelmek için ses tuşlarını kullanın, seçmek için güç tuşunu kullanın.
Bekle, henüz Recovery ' de değilsin. Ünlem işareti olan ölü bir Android göreceksiniz. Güç düğmesini 3 saniye basılı tutun ve basılı tutarken Sesi Açma düğmesine bir kez basın. Recovery moduna girecek ve stock 3e kurtarma işlemini göreceksiniz.

Adım-5 : Stock Recovery işleminde install update from storage ’yi seçin.
Adım-6 : Şimdi, bir dosya seçmek veya bir klasör girmek için ses tuşları ve güç düğmesini kullanın. Düğmeleri kullanarak OTA güncelleme dosyasını seçin. Dosyayı seçtikten sonra, kurulumunu onaylayın ve güncelleme cihazınıza yüklenmeye başlayacaktır.
Adım-7 :
Tamamlandığında, kurtarma ana ekranına geri döneceksiniz. Cihazınızı yeniden başlatmak ve HTC'den resmi Android 5.0.2 güncellemesini almak için now sistemi şimdi yeniden başlat ’seçeneğini belirtin.

REKLAMLAR

REKLAMLAR

srknmrgn

Üye
Cihaz
HTC Desire820 Dual Sim
(5.0.2 Lollipop) Rom doyası :
Uyarı : Farklı bir model no veya başka bir Android cihazda denemeyin.
Desteklenen Model :HTC DESIRE 820 Çift SIM, Hindistan OTA , model no / 820
İpucu:
Model numarasını kontrol edin. Ayarlar> Telefon hakkında ya da model no ya bakın cihazın ambalajında.
DİKKAT ! : Garanti OTA güncellemesini kurmak oldukça güvenli olsa da, ancak aşağıda verilen prosedür izlenerek kötü bir şey olursa sadece siz sorumlu tutulacaksınız.
KURULUM:
Adım-1 :
Resmi Desire 820 OTA güncellemesini yukarıdan indirin.
Adım-2 : Desire 820'nizi bir USB kablosu kullanarak PC'ye bağlayın.
Adım-3 : Şimdi OTA güncellemesini telefonun belleğine aktarın. (Atığın yeri hatırla)
Adım-4 :
Desire 820'nizi Recovery modunda yeniden başlatın.

Recovery 'ye Alma vs. İşlemler

Telefonu PC'den ayırın ve sonra Kapatın.
Ekranda herhangi bir şey görene kadar Ses kısma ve Güç düğmesine (bu sırada) birlikte basılı tutun. Bu, bootloader modudur.
Şimdi, seçimler üzerinde aşağı - yukarı gelmek için ses tuşlarını kullanın, seçmek için güç tuşunu kullanın.
Bekle, henüz Recovery ' de değilsin. Ünlem işareti olan ölü bir Android göreceksiniz. Güç düğmesini 3 saniye basılı tutun ve basılı tutarken Sesi Açma düğmesine bir kez basın. Recovery moduna girecek ve stock 3e kurtarma işlemini göreceksiniz.

Adım-5 :
Stock Recovery işleminde install update from storage ’yi seçin.
Adım-6 : Şimdi, bir dosya seçmek veya bir klasör girmek için ses tuşları ve güç düğmesini kullanın. Düğmeleri kullanarak OTA güncelleme dosyasını seçin. Dosyayı seçtikten sonra, kurulumunu onaylayın ve güncelleme cihazınıza yüklenmeye başlayacaktır.
Adım-7 :
Tamamlandığında, kurtarma ana ekranına geri döneceksiniz. Cihazınızı yeniden başlatmak ve HTC'den resmi Android 5.0.2 güncellemesini almak için now sistemi şimdi yeniden başlat ’seçeneğini belirtin.
Kurulum İptal Edildi Hatası Veriyor. Yardımcı Olabilirmisin Kardeşim?

REKLAMLAR

REKLAMLAR

REKLAMLAR

Şu anda çevrimiçi