Advertisement

Ahmet1434 kullanıcısının son içeriği

1. Ahmet1434

Moto Z yorumlar

"Başka bir korkum daha telefonun kendi özelliklerinin iyi olmayışı." derken, kötü olan özellikler neler sizce?
  2. Ahmet1434

Moto Z yorumlar

Ülkemizde yeni satışa giren Lenovo'nun yeni telefonu Moto Z özellikleriyle dikkat çekmeyi başardı. Lenovo satın aldığı Motorola'nın yeni modellerini çıkarmaya devam ediyor. Çıkan son model ise Moto Z. Moto Z üstün bir performans sunuyor. Bunu da snapdragon 820 işlemcisi ve çift kanallı 4gb rami...
  3. Ahmet1434

Asphalt Xtreme çıktı

Sen biliyon mu hileyi?
  4. Ahmet1434

Asphalt Xtreme çıktı

Clash Royale iyi olabilir. Hem de hilesi yok.
  5. Ahmet1434

Asphalt Xtreme çıktı

Bence de.
  6. Ahmet1434

Asphalt Xtreme çıktı

Yakın bir zamanda gameloft'un yeni oyun olan, Asphalt serisinin yeni oyunu Asphalt Xtreme çıktı. Peki Asphalt 8 kadar başarılı olabilecek mi? Görsel kalite olarak iyi bir performans sunan oyun; Asphalt 8 ile benzer oyun modlarının olmasıyla birlikte, farklı oyun modları da sunmakta. Bakalım oyun...
  7. Ahmet1434

İthalatçı Garantili Ürün Alınır mı?

Ürün şu , http://www.hepsiburada.com/lg-g4-32-gb-dual-sim-ithalatci-garantili-p-TELCEPLGG432GR-DK3#reviews
  8. Ahmet1434

İthalatçı Garantili Ürün Alınır mı?

İthalatçı Garantili ürünlerin eksi yanları var mıdır? Varsa bunlar nelerdir? İthalatçı Garantili ürün alınır mı?
  9. Ahmet1434

General Mobile 4G Android One Alınır mı?

Bu sadece yazılımsal birşey. Bir de bu saf android'i daha iyi telefonlara yapsalar daha mantıklı değil mi? Yani alıcıların çoğu telefon alırken neylere dikkat etmesi gerektiğini bilmiyor. Bunu kullanmak isteyen bazı firmalar da donanım, malzeme kalitesi,vb. özellikleri yeterli olmayan...
  10. Ahmet1434

General Mobile 4G Android One Alınır mı?

Saf android'i ne yapacaksınız Allah aşkına ?
  11. Ahmet1434

Lenovo mu, LG mi, yoksa Samsung mu?

Bütçen bu 700 tl aralıklarındaysa Lenovo al. Lenovo'nun neredeyse her telefonu fiyatına göre kullanışlı.(f/p) Ve sağlamlar. Ben de Lenovo p70 kullanıcısıyım. Zamanında 750 tl'ye almıştım. Çok performanslı bir telefon. Kamerası da kullanmayı bilene iyi. Şimdi kalmadı ama Lenovo'nun başka...
  12. Ahmet1434

Kulaklık Önerisi

Teşekkür ederim abi, ben yastığı yok sanmıştım, şu anda %90 senin dediğini karar kıldım. Abi bir de seninkisi hangi renkti? Başka önerisi olan varsa sakınmasın, ben Pamir abinin dediğini alcam ama belki başkasına yardımcı olur...
  13. Ahmet1434

Kulaklık Önerisi

Abi "Senin gösterdiğin sokağa uymaz." Ne demek. Bir de sen bu kulaklığı tam garanti ediyor musun? Yani kulaklarımı acıtır gibime geldi benim. Abi bir de gösterdiğiniz özen gerçekten çok hoşuma gitti, sabah yazdım hemen cevap vermişsiniz, forum ve ana sayfayı çok sevdim. Teşekkürler
  14. Ahmet1434

Kulaklık Önerisi

Yani abi ben öğrenciyim biriktirdiğim parayla alacağım. En fazla 100 tl olabilir. Ama 20-40 tl'likler daha iyi olur yani f/p (fiyat/performans) ürünü olursa sevinirim. Ben bunu buldum ama iyi mi? Yorumlarda iyi demişler ama...
  15. Ahmet1434

Kulaklık Önerisi

Bir headset kulaklık, bir de kulak içi kulaklık arıyorum ama kafam çok karıştı, sizin önerileriniz var mı? Bu siteye yeni üye oldum ve beğendim önerileriniz vardır diye düşünüyorum. Bir de kulaklıklar aşırı pahalı olmasın.