ahmetaraz00 kullanıcısının son içeriği

1. ahmetaraz00

Samsung Galaxy J4+'da Download Mode'a nasıl girilir?

Galaxy j4 plus gibi home tuşu bulunmayan telefonlarda recovery veya download moda nasıl girilir
  2. ahmetaraz00

GTA Türk Vice City'de çalışmayı durdurdu hatası

Hayır telefonda gta türk city v2 indirdim yükleniyor ekranında çalıştırmayı durdurdu
  3. ahmetaraz00

Sony Xperia XZ Android 8.0 güncellemesi sonrasında açılmıyor

Ekran kilidini telefon açılınca 2 defamı soruyor 1.yi girince android başlatılıyor diye bekletiyor sonra sim şifresi isteyip birdahamı ekran kilidi şifresi soruyor
  4. ahmetaraz00

GTA Türk Vice City'de çalışmayı durdurdu hatası

Arkadaşlar ben samsung galaxy j4 plus kullanıyorum Başlıkta gördüğünüz gibi bu oyunlarda yeni oyun diyorum yükleniyor çalışmayı durdurdu hatası alıyorum Lütfen yardım
  5. ahmetaraz00

Kaliteli ve hızlı 32 GB Micro SD kart tavsiyesi

Bekleyebilirsen arada bir a101 e 32 gb samsung sd card geliyor 28 tl
  6. ahmetaraz00

Huawei Mate 20 Lite mı, yoksa Xiaomi Mi A2 mi?

Xiaomi alacaksan en güzeli xiaomi mi 8 pro Ancak sana huawei almanı tavsiye ederim
  7. ahmetaraz00

1500 TL'ye telefon önerisi

Ağa sana tavsiyem teknosadan samsung galaxy j6 plus 3gb ram 32 gb dahili hafıza Çift kamera 6" ekran Parmak izi-Yüz tanıma kilidi Ben şuanda j4 plus kullanıyorum yılbaşında 1100 tl ye medimarkt 'tan almıştım bizim arkadaş 1300 tl ye j6 plus almış yan tarafında parmak izi taraması arkasında değil...
  8. ahmetaraz00

Exper easypad 7 h7e tamir ücreti

Merhaba arkadaşlar benim exper easypad 7 h7e modeline sahip bir tabletim var yaklaşık 3 4 yıl önce üstüne süt dökülmüştü dün akşam şarja taktım 1 saniyeliğine açıldı kapandı şarjı çıkarınca sarj girişi döndü Asıl soru şu ben tableti tamir ettirmek istesem ne kadara patlar ücreti 50 tl yi bulurmu
  9. ahmetaraz00

Samsung Galaxy Grand Prime'da ekran sorunu

Arkadaşlar samsung telefon alacağınız zaman en son bakacağınız telefon Samsung Galaxy Grand prime olsun
  10. ahmetaraz00

Evet hatta rom atayım derken kapandı şimdi telefon hiç açılmiyor
  11. ahmetaraz00

Vestel Venus 5000'e root atma

Baudi root kullanabilirsin ama bence kullanma çünkü japonca ne dediğini bilmiyorsun
  12. ahmetaraz00

Galaxy Grand prime sm-g531h Telefon kullanırken ekran yeşil oluyor telefonun bataryasını çıkartıp takıyorum açıyorum telefon açılırken ekran beyaz olup griye geçiyor,sürekli titriyor yada siyah ekran geliyor telefona recoveryden format attım ama sorun hala devam ediyor telefonun sistemine virüs...