ardayuce kullanıcısının son içeriği

1. ardayuce

Samsung Galaxy J7 Max sıfırlanmama sorunu

son durum nedir hocam?
  2. ardayuce

Elinde Samsung Galaxy S7 edge ekranı olan var mı?

Merhaba dostlar an itibarıyla s7 edge telefonumun ekranı pert oldu :) elinde ekranı olan var mı?
  3. ardayuce

Sony Xperia XA root atma sorunu

her şekilde yardımcı oluyor hocam merak etmeyin. hatta gitmeden arayıp sorun isterseniz 05432183637 recebin no
  4. ardayuce

evet girişin bir üst katında progsm teknikte recep var zaten
  5. ardayuce

merhaba hocam doğubankta progsm var recep çok temiz iş çıkarır sanırım 30 tl falan tutar eminönünde
  6. ardayuce

Lenovo K6 Note'un ekran kilidini unuttum

telefonunuza hard reset atabilirsiniz ancak google hesabınızı ve şifrenizi biliyor olmanız gerekir yoksa telefoncuya gidip bir miktar para ödeyip kırdırmanız gerekebilir.
  7. ardayuce

Huaweı Mate 10 Pro'da silinen videolar geri getirilebilir mi?

Merhaba hocam eğer telefonunuzda yedekleme aldıysanız getirebilirsiniz ancak yedekleme almadıysanız geri getiremezsiniz.
  8. ardayuce

Samsung Galaxy J7 Prime'da Ağda kayıtlı değil hatası

hocam imei atılması gerek eğer istanbuldaysanız eminönünde doğubankta 30 40 tlye atıyorlar.
  9. ardayuce

Samsung Galaxy C7 sürüm güncelleme

ben enteresan şekilde c7de android 7ye dönememiştim. bir şekilde döndüm bir kaç hata veriyor odin. sorun yaşarsanız özelden ulaşın tw ile yardımcı olayım hocam. zira android 8de türkçe dil yok ayarlarda.
  10. ardayuce

Kontörlüden faturalıya otomatik geçiş sorunu

hocam artık iyice içine ettiler sistemlerin sesli yanıtla bile faturalıya geçiş yapıyorlar örneğin sizi aradı ya siz bunu bunu kullanıyorsunuz ancak bu daha faydalı dediler siz ok diyip onay verdiğinizde dahi faturalıya geçiyorsunuz. tavsiyem derhal çıkın zira ben geçtim normalde 40 tllik paket...
  11. ardayuce

Huawei GR5'in Bootloader kilidini açma

sanırım önce twrp yüklemeniz gerek hocam çünkü normal emui den hard reset v.s atabiliyorsunuz.
  12. ardayuce

Samsung Galaxy J4 Plus Android 9.0 güncellemesi

hocam araştırdığım kadarıyla 74 e gelecek yani j4 e veriyorsa plusa kesin verir tarih olarak net bir tarih verilmemiş ancak bu yılın ortalarında çıkacağını düşünüyorum. tahminen ağustos.
  13. ardayuce

1500 TL'ye telefon önerisi

son zamanlarda çıkan galaxy m20 yi tavsiye ederim hocam bende alıcam 6.3 inch ekrana sahip kameraları da gayet iyi.