c0lin kullanıcısının son içeriği

1. PES 2019 Mobile'da kablosuz bağlantı ile çevrimiçi oyun oynayamama sorunu

Merhaba arkadaşlar. Telefonum samsung galaxy a72017 pes 2019 mobile oyununa girdiğim zaman çevrimi içi moduna kablosuz bağlantı ile girdiğim de sürekli ama sürekli oyundan atıyor. Bunu sebebi var ise çözümü ya da başka bir şeyi var mıdır ? Mobil veri de sıkıntım yok.
  2. Yurt dışı Huawei Mate 10 Lite'da şebeke sorunu

Merhabalar 1 ay önce telefoncudan yurt dışı kayıtlı Mate 10 lite aldım ve bugün şebekesi gitti telefoncuya verdiğimde güvenlik güncellemesi yapıldığı için kapandığını söyledi. Türkiye garantili aldım. Telefonu aldığım da yine aynı sorunla karşılaşır mıyım ?
  3. Huawei Mate 10 Lite'da iç ekran boyutu

Merhaba video izlerken ekranım böyle oluyor.
  4. Samsung Galaxy A7'de PES 2018 takılma sorunu

Merhaba tekrardan 9 aylık bir süre sonunda A7 (2017) telefonuma gelen güncelleme ile oyun eski halini aldın. note 4'te ki gibi çalışıyor kusursuz (:
  5. Samsung Galaxy J7 Max kapandı ve açılmıyor

Merhaba telefonum yüzde 15 şarjdayken kapandı ve şimdi de açılmıyor. Hard reset atmaya çalıştım ama yine de fayda etmedi başka bir çözüm yolu olabilir mi ? İyi geceler dilerim.:(
  6. Samsung Galaxy A7'de PES 2018 takılma sorunu

Elbette öyle bir beklentim yok ama sadece o oyunu kaldırsa yeterdi benim için hocam :(
  7. Samsung Galaxy A7'de PES 2018 takılma sorunu

Bunu görmüştüm (: ama root atmak istemiyorum şuanlık yani.
  8. Samsung Galaxy A7'de PES 2018 takılma sorunu

Bir çözüm yolu yok diyorsunuz yani. Teşekkürler
  9. Samsung Galaxy A7'de PES 2018 takılma sorunu

Zorunlu değişiklik oldu
  10. Samsung Galaxy A7'de PES 2018 takılma sorunu

Var ama grafik kısmı yok burak bey
  11. Samsung Galaxy A7'de PES 2018 takılma sorunu

Nerden bulabiliriz peki oyun içi grafikleri
  12. Samsung Galaxy A7'de PES 2018 takılma sorunu

Merhaba a7 2017 aldım. Tasarımı hoşuma gitti pil tüketimi de harika ama tek sıkıntım var note 4'te oynadığım oyunu bunda çok kasarak oynuyorum bir sebebi ve ya çözümü var mıdır ? Format attım, Samsung game turner yükledim uygulamaları uyuttum her şeyi yaptım ama bir türlü oyunu hızlandıramadım...