Advertisement

jacobs kullanıcısının son içeriği

1. jacobs

iPad'de iki faktörlü kimlik doğrulama sorunu

Öncelikle Forumumuzu tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İki faktörlü doğrulamayı kapatmak için İcloud hesanınıza https://www.icloud.com/ sitesinden giriş yapın ardından bu tarayıcıya güven sekmesinden hesap güvenlik onayı verin . Apple Kimliğinizi Yönetin sayfasında, parola, iki aşamalı...
  2. jacobs

Redmi note 9 pro recovery moda bilgi kurtarma

Xiaomi redmi note 9 pro cihazında kişisel bilgileri kurtarabilmek (yedek alabilmek) için cihazınıza twrp yüklü olması gerekir.
  3. jacobs

Telsiz ücreti ve hat taşıma

Hattınızın taşınmasında herhangi bi sıkıntı oluşmaz telsiz kullanım ücretini geçiş yaptığın operatörde ödersin. Türk Telekom alamadığı telsiz kullanım ücretini Vodafone yansıtır oradan ödersin...
  4. jacobs

LG G7 ThinQ açılma sorunu

Selamün aleyküm arkadaşlar 4 ay önce LG G7 Thinq cep telefonu satın aldim.Ve bugün farkettim ki telefonu kapalı şarja takıyorum kendiliğinden açılıyor.Telefon sarjdayken kapatıyorum hemen açılıyo ben bu telefonu kapalı halde şarja takamayacakmiyim. PAMİR ABİ YARDİM....
  5. jacobs

General Mobile GM 5 kendi kendine kapandı ve açılmıyor

Telefonunuzdaki 3 tuşa 30 saniye kadar basili tutun yeniden açmayı deneyin
  6. jacobs

Samsung Galaxy S6 edge kendiliğinden kapandı ve açılmıyor

Telefonuzda kasma meydana gelmiş Telefonunuz donmuş olur böyle arada
  7. jacobs

Samsung Galaxy S6 edge kendiliğinden kapandı ve açılmıyor

Telefonun power + ses - home tuşuna 30 saniye basılı tut yeniden açmayı dene
  8. jacobs

Huawei P9'da yazı tipini değiştirme

Telefonunuzun marka ve modelini oğrenebilirmiyim???
  9. jacobs

WhatsApp'taki görüntülü konuşmayı kaydetme

Android için mi ???
  10. jacobs

Turkcell T60 kapandıktan sonra açılmama sorunu

Kardeşim öncellikle merhaba; Power+ses açma +ses kısma tuşlarına 30 saniye kadar basılı tut sonra telefonu yeniden açmayı dene...
  11. jacobs

Samsung Galaxy S6'da 4.5G yanında çıkan yıldırım ve indirme işareti

İndirme güçlendiricisi aktif flaşla bir alakası yok
  12. jacobs

Samsung Galaxy Note 4'te Instagram'ın yüz filtreleri görünmüyor

İSNTAGRAMIN VERİLERİNİ TEMZİLEYEBİLİRSİNİZ VEYA İNSTAGRAMI SİLİP YENİDEN DENEYİN...
  13. jacobs

General Mobile GM 6'da bildirim ışığı sorunu

SIKINTI YOK KARDEŞİM OLUR ZAMANLA ÖĞRENİRSİN
  14. jacobs

UYARI: FORUM KURALLARI GEREĞİ İNSTAGRAM,FACEBOOK,VB SOSYAL MEDYA HESAPLARI PAYLAŞMAK YASAKTIR..
  15. jacobs

AYARLAR BİLDİRİMLER SEKMESİNDEN ENGELLEMİŞ BİLDİRİM VARMI KONTROL EDİN 8.0 GÜCELLEMESİNİN YAYINLANMIŞ OLASI LAZIM GÜNCELLEMYİ YÜKLEYİN VE YENİDEN DENEYİN....