Advertisement

kadir_alp kullanıcısının son içeriği

1. Samsung Galaxy A5 sürekli kapanıp açılıyor

Hocam bu sitede kimse yardim etmiyor bende sorunumu yazmak icin burdayim Fakat sizin sorununuz tanidik geldi hard format atarsaniz duzelir gibime geliyo youtube da videolar mevcut bu konuda
  2. Samsung Galaxy Note 4'de yavaş şarj sorunu

Note 4 telefonum artik hizli sarj olmuyor ve usb taninmiyor hatasi veriyir bir video bunun sarj diyotlari ve kondansatorden kaynaklandigi sokup atilinca telefonun duzeldigini gordum Ama illaki bi zarari vardir diye dusunuyorum bilgili arkadaslar cevap verebilirmi
  3. Note 4um artik hizli sarj olmuyor

S.a Telefonum note 4 . 2 gün önce şarjdayken pub g oynuyodum.Oyundan sonra baktığımda telefonun hızlı şarj olmadığını gördüm(ekranda hızlı şarj yerine şarj oluyor yazıyordu). Soketi bozulmuş olabileceğini düşünüp telefoncuda soketi değişdirttim.Fakat hala hızlı şarj olmuyor.Yavaş şarjda da %100...
  4. Samsung Galaxy Note 4'de hızlı şarj olmama sorunu

S.a Telefonum note 4 . 2 gün önce şarjdayken pub g oynuyodum.Oyundan sonra baktığımda telefonun hızlı şarj olmadığını gördüm(ekranda hızlı şarj yerine şarj oluyor yazıyordu). Soketi bozulmuş olabileceğini düşünüp telefoncuda soketi değişdirttim.Fakat hala hızlı şarj olmuyor.Yavaş şarjda da %100...