Kriptonlu kullanıcısının son içeriği

1. Kriptonlu

FLY IQ411 Tornado kapandı ve açılmıyor

Cihaza su kaçma gibi bir ihtimal söz konusu oldu mu eğer olduysa cihazı pirinç e sokmanı tavsiye ederim yok cihaz ıslanmadı ise virüs bulaşmış olabilir temizleme programı da yardımcı olamaz ise en son çare cihazı yedekleyip fabrika ayarında geri döndürmek'tir
  2. Kriptonlu

Telefonda bilgisayar oyunu oynama

Ne demek istediğinizi anladım hocam boyutu yüksek FPS PC oyunları mobilde oynanışı pek desteklenmez ama çakma olanları olay Store'dan ulaşılıyor.
  3. Kriptonlu

O konuyu da düşünmüyor değilim PC oyunlarının mobil platformları na taşınması daha iyi olur bence hem bu sayede VR gözlüğü ile de daha iyi oyun deneyimi oluşturulabilir yanlışım varsa düzeltin
  4. Kriptonlu

Hocam sağolun ilginiz için otg kablosu siparişi vermiştim elime ulaşır ulaşmaz sonucu yazarım ve ayrıca video çekip linki paylaşırım
  5. Kriptonlu

Hocam konuyu anlatamadım galiba PC yok !!! sadece PC oyunu olan Wolfteam gibi büyük boyutlu bir exe dosyası nı telefonuma nasıl yükleyebilirim
  6. Kriptonlu

Merhaba, 2 senedir forumları bırakmıştım PC olmadığı için buraya yeni kayıt oldum ama konumuz bu değil Benim sormak istediğim şu aslında başlıkta da belirttiğim üzere telefonuma Wolfteam gibi büyük boyutlu bir exe dosyasını indirip nasıl açabilirim Ve bu açma işlemi gerçekleşir gerçekleşmez...

Şu anda çevrimiçi