REKLAMLAR
REKLAMLAR

teknoloji adam kullanıcısının son içeriği

1. teknoloji adam

iPhone 5s'de parmak izi sensörü çalışmıyor

ben bi yerde gördüm telefonun parmak izini gayet rahat söküyorlar bence sende bi dene gözün kesmezse telefoncuya götür :) (biraz geç cevap verdim kusura bakma.)
  2. teknoloji adam

iPhone 5s'de parmak izi sensörü çalışmıyor

telefonunuzda ayarlar-genel-erişebilirlik-assivetouch yolunu izleyin ve ordan assive touch u etkinleştirin ben iphone 4 de yapmıştım çok da iyi oldu
  3. teknoloji adam

Tabletinizin bataryası bozulduysa...

ben zor durumda kalanlar için yazdım benim başıma geldi ama hala kullanıyorum tableti :D
  4. teknoloji adam

Lenovo P1'de system işlemi yanıt vermiyor hatası

eğer telefon normal açılıyorsa o zaman ses açma tuşunu deneyin belkide o dur :)
  5. teknoloji adam

Samsung Galaxy J5'de Google hesabı senkronize sorunu

odin ile yükleme sonunda sonuç alamıyorsanız custom romdan başka çözüm yoktur yani ben öyle biliyorum açıkcası bir telefoncuya gösterin derim ben
  6. teknoloji adam

telefonu kapatın ardından telefonun ses kısma ve güç tuşuna basarak telefonu açıyoruz telefonun ekranına lenovo yazısı gelince sadece güç tuşundan çekiyoruz ardından yazılar geliyor factory resete geliyoruz güç tuşuyla onay verip hard reseti atıyoruz ardından reboot yazısı varsa ona basın yoksa...
  7. teknoloji adam

Ekranı kırık olan Samsung Galaxy Note 3'de veri aktarımı

ekran kilitli olduğu için telefonu görmez @telefonkurdu o yüzden telefonun kilidinin açılması gerekiyor eğer dokunmatik çalışıyorsa kilidi açmayı deneyin açılırsa o zaman rahatlıkla açarsınız benim de ekranım bozuldu ama dokunmatik çalışıyordu öyle açtım bir de bu bi nevi görmeyen insanın...
  8. teknoloji adam

iPhone 6'da fotoğraflarda ünlem hatası

bir süre bekleyin telefonunuz iclouddan fotoğrafları alıyor şu anda telefonunuz bi süre sonra geçecektir eğer geçmezse ayarlardan icloudu bulun ve yedekle yi seçin. o büyük ihtimal düzeltecektir
  9. teknoloji adam

belkide anakart sorunludur o zaman sıkıntı
  10. teknoloji adam

o zaman yazılım atmayı deneyin ama bilgisayar görmüyorsa bir teknik servis veya telefoncu halledebilir.
  11. teknoloji adam

Bilgisayar mühendisliği mi, bilgisayar öğretmenliği mi, yoksa yazılım mühendisliği mi?

hangisini seçmeliyim bana anlatsanız bu konuyu ve anadolu lisesindeyim sayısal mı sözel mi dil mi hangisi yanlış bilmiyorsam zaten yazılım kodlama iyi bir ingilizce istiyor ama sizede sorayım :)
  12. teknoloji adam

Samsung Galaxy J5'de Google hesabı senkronize sorunu

custom rom denediniz mi bi de onu deneyin o da olmazsa bilemiyorum.
  13. teknoloji adam

Bilgisayar Samsung Galaxy Grand Neo'yu görmüyor

rica ederiz eğer başka sorularınız olursa paylaşmayı unutmayın :)
  14. teknoloji adam

Tabletinizin bataryası bozulduysa...

evde bir tabletiniz var fakat batarya ölmüş çalışmıyor ve bataryada alamıyorsunuz o zaman çözüm burada ama biraz uzmanlık istiyor öncelikle sorumluluk size aittir bunu belirteyim öncelikle talimatları maddeler halinde yazayım: 1) tabletin arkasını açalım. 2)batarya büyük ihtimal kablolar ile...
REKLAMLAR