yunusemre.eke kullanıcısının son içeriği

1. yunusemre.eke

Dizüstü bilgisayar için RAM markası önerisi

https://www.vatanbilgisayar.com/asus-x556uf-core-i5-6200u-2-3ghz-4gb-ram-500gb-hdd-2gb-15-6-w10-notebook.html Laptop bu 4 GB Ram var üstünde ve anakartta lehimli şekilde. Üstündeki yazıyı biraz okudum bir de linkten biraz araştırma yaptım galiba ramin özelliklerini buldum...
  2. yunusemre.eke

2000 - 2500 TL arası dizüstü bilgisayar önerisi

BİR DE BU PC Yİ GÖRDÜM 2.EL OLARAK BU NASIL
  3. yunusemre.eke

Bir de bu pc yi gördüm 2.el olarak
  4. yunusemre.eke

Asus markasını düşünüyorum. Isınma, ses olun güzel diyorlar. i5 işletim sistemi olabilir i3 kötü diye düşünüyorum. Çok fazla bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim. 4 Gb ram olmalı en az. Lol ve cs go oynayabileceğim bi bilgisayar olmalı yani. Ufak tefek de ödev işlerinde kullanacam. Reklam...
  5. yunusemre.eke

Dizüstü bilgisayar için RAM markası önerisi

Laptobumda normalde 2 slot olması gerekirken 1 slot boş yer var ve diğer slot yok yerine anakartın içinde 4Gb ram var. 1 Slot boş yerim var. 4 GB ram alsam daha iyi olur ama ileride laptobumu değiştirirsem 4 gb ram pek işe yaramaz. O Yüzden 8 GB DDR3 1600 Mhz Ram almak istiyorum. Corsair...
  6. yunusemre.eke

Kayıtlı Wi-Fi şifresini öğrenme

Windows 10 bilgisayara bağladıysan wifiyi öğrenebilirsin direk, ama telefon için root şart.
  7. yunusemre.eke

Instagram veya WhatsApp'ta mesaj gelince ekranın açılmasını ayarlama

Çok teşekkürler. Güzel, işe yarar bir uygulama .
  8. yunusemre.eke

Instagram veya WhatsApp'ta mesaj gelince ekranın açılmasını ayarlama

Samsung A5 2016 kullanıyorum. Sms gelince ekran kapalıyken açılıyor ve belirli bir süre sonra kapanıyor. Whatsapp veya instagramdan dm gelince ekranın açılmasını nasıl sağlayabilirim ? Bildiğim kadarı ile telefonda böyle bir özellik yok . Farklı apk uygulamalar ile bunu sağlayabilir miyim?