Advertisement

ZMan kullanıcısının son içeriği

1. ZMan

Lenovo laptop'da işlemcileri tek oyuna atama

Arkadaşlar bir oyun indirmeye çalışıyorum Tek işlemci Pentium 4 3.00GHz diyor mesela ama bende 2 işlemci (Duo) 1.8 GHz celeron var oyunu kaldırır mı? Yani kısaca 2 işlemciyi sadece o zaman oynadığım oyuna nasıl atayabilirim? Acil Cevap Arkadaşlar... :D
  2. ZMan

Yeni hesap açarsam kişisel dosyalarım silinir mi?- PC-Lenovo

Beyler Lenovo bilgisayar kullanıyorum ve birlikte aç hatası alıyorum bi türlü gitmedi son çare yeni hesap açıcam ama simdi eski hesabın içinde CS:GO var (mesela yani) yeni hesap açınca silinir mi? Acil yardım!!! Yardımcı olan ve olmaya çalışan herkese teşekkür ederim...
  3. ZMan

Tahoma yazı tipi Regular stilini desteklemiyor hatası

evet PC den geliyor( Lenovo G550)
  4. ZMan

Tahoma yazı tipi Regular stilini desteklemiyor hatası

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi Tahoma Yazı Tipi Regular Stilini Desteklemiyor Hatası alıyorum eğer devam tıklarsanız hata yok sayılır diyor tıklıyorum ve tekrar aynı hatayı alıyorum lütfen yardım edin . Şimdiden Teşekkürler
  5. ZMan

WolfTeam'de Softnyx Game Launcher çalışmayı durdurdu hatası

evet baktım fakat olmadı bütün uyumluluk ayarlarını da denedim
  6. ZMan

taradım ve bilgisayarı yeniden başlattım olmadı aynı hatayı veriyor
  7. ZMan

Arkadaşlar Wolfteam'a giriş yapma ekranı açılmaya başlarken birden bir pencere açılıyor ve Softnyx Game Launcher Çalışmayı Durdurdu yazıyor bir türlü çözemedim Oyuna 2 aydır falan giremiyorum Silip tekrar yüklemeyi de denedim olmadı LütfeN YarDıM edin
  8. ZMan

Steam giriş ekranında yazılar gözükmüyor

şu an denedim ve tekrar aynı hatayı verdi benim verdiğim linkteki sitedeki adminlere felan sorarım olmazsa
  9. ZMan

bunu zaten denedim böyle olmuyor hata veriyor iç yada dış komut çalıştırılabilir felan şeyler yazıyo
  10. ZMan

tamam açtım ama kodla birlikte nasıl çalıştırırım onu bilmiyorum
  11. ZMan

tabikide biliyorum ama nasıl komut ile steamı aynı anda çalıştıracağım orası sıkıntı biliyorsan yaz:)
  12. ZMan

Ctrl+Alt+T tuşlarına bastım ama hiçbir tepki vermedi arattığımda ise çıkmadı:(
  13. ZMan

DNS yi kapattım hala aynı https://wiki.ubuntu-tr.net/index.php?title=Steam_kar%C5%9F%C4%B1la%C5%9F%C4%B1lan_sorunlar_ve_%C3%A7%C3%B6z%C3%BCmleri Bu sitede aradığım cevabı buldum ama nasıl yapacağımı ve o kodu steam ile birlikte nasıl çalıştıracağımı bilmiyorum yardım ederseniz çözülecek gibi
  14. ZMan

arkadaşlar Steam'a girdiğim zaman giriş yaptığımız kullanıcı adı ve parolayı girdiğimiz pencerede hiçbir yazı gözükmüyor mesela kullanıcı adımı yazıyorum gözükmüyor.Arkadaşlar ama sorun Steam'da çünkü böyle birşey ilk defa ve sadece steam'da oldu bütün uyumluluk modlarını denedim ama olmadı...
  15. ZMan

Lenovo G550'nin kaldırabileceği oyunlar

abi o far cry 3 den daha fazla sistem istiyo 3 GHz falan